Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super miejsce wątek zamknięty Klimatyczna knajpka, przepyszne jedzenie, bardzo miła obsługa. Polecam gorąco!
~Aga
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 stycznia 2017

Boskie cepeliny! wątek zamknięty Wreszcie trafiłem na cepeliny ! Mogę powiedzieć jedno : wooow ! Konkretna...
~Kuba
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 listopada 2016

Cyganka - opinia wątek zamknięty Miła obsługa,rodzinna atmosfera,piękne wnętrze,zainteresowanie...
~Cyganka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2016

Pysznie, ale problem ze stolikami wątek zamknięty Jedzenie przepyszne. Jedyny minus za duzo rezerwacji, które często sa przez...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2016

bardzo polecam!!! wątek zamknięty Prześliczny wystrój, pyszne jedzenie - wielkie porcje, bardzo miła obsługa....
~Iwona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lipca 2016

Super lokal wątek zamknięty Bardzo fajna,mala restauracja w centrum miasta. Jeden tylko szczegol,...
~Pawel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 czerwca 2016

Rewelacja wątek zamknięty Było pysznie jak zawsze, do tego zainteresowanie właścicielki każdym nawet...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 marca 2016

Polecam tą RESTAURACJĘ, potrawy są wyśmienite. wątek zamknięty To nie moja pierwsza wizyta w tej restauracji, potrawy są naprawdę dobre, w...
~Pioterk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

polecam wątek zamknięty Bardzo sympatyczna obsługa, przystępne ceny , brak intymnoci
~Janek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Familia Bistro - moim zdaniem wątek zamknięty Obsługa bardzo miła i estetyczna ;) Menu ciekawe i oryginalne - można...
~Wuj Janusz z Suwałk
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

pysznie ... wątek zamknięty Byłem wczoraj w Familia ... tym razem na sniadaniu. Jajecznica poezja i...
~Banita
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 października 2015

Rodzinny obiad wątek zamknięty Zgodnie z nazwą wybraliśmy się do Familia Bistro na rodzinny obiad. Nie...
~Ania z rodziną
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 października 2015

Polecamy to miejsce wątek zamknięty Miejsce godne polecenia. Dobrze że kuchnia litewska wreszcie pojawiła się w...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 września 2015

polecam wątek zamknięty Jak na pierwszy raz jestem pełen podziwu. Obsługa miła i profesjonalna...
~Marcin D
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 września 2015

wypasione wątek zamknięty super jedzenie! byłam niedawno, jadłam cepeliny a mój partner manty na ostro-...
~zakochana para
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 marca 2015

Super jedzonko wątek zamknięty Oczywiście nie każdy lubi takie potrawy. Ale ja uwielbiam Kołduny, cepeliny i...
~Jacek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 września 2015

TAK TRZYMAĆ ! wątek zamknięty Drodzy Właściciele, Wspaniała Obsługo. Miejsce świetne! Pyszna kuchnia,...
~www.kropkakreska.pl
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2015

Rewelacja wątek zamknięty Polecam absolutnie wszystkim! Jedzenie bije rekordy w każdej dziedzinie-...
~Dawid
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2015

Polecam wątek zamknięty Bardzo smaczne jedzenie, przesympatyczna obsługa i domowa atmosfera....
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Masakra cenowa wątek zamknięty Pięć pierogów za 25 PLN. Reszta OK. Tyle w tym temacie
~Tomstar
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry