Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dominika - ocena Bardzo sympatyczna obsługa i pyszne jedzenie. Polecam to miejsce. Na pewno...
~Dominika
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 11 listopada 2023

Janek - ocena Przepyszne jedzenie,bardzo profesjonalna obsługa i super klimat restauracji....
~Janek
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 11 listopada 2023

nikola - ocena Polecam!!!! Super miejsce z domowa atmosfera, pani kelnerka doradziła nam...
~nikola
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 9 listopada 2023

Nikola - ocena Dziekuje za najlepsza zupę grzybowa jaka w życiu jadłam i do tego przepyszne...
~Nikola
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 7 listopada 2023

Michał Kalkowski - opinia Przepyszne Litewskie smaki, zupełnie jak u babci. Bardzo dziękuę.
~Michał Kalkowski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 stycznia 2023

Goście z Łodzi - opinia wątek zamknięty Pyszne potrawy, przesympatyczna obsługa, jak piszą, że jakieś potrawy są duże...
~Goście z Łodzi
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 lutego 2022

Rafi - opinia wątek zamknięty Bardzo słabo, przepraszam. Ciasto szefowej dramat, czas oczekiwania dramat,...
~Rafi
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 stycznia 2022

Hania - opinia wątek zamknięty Niesamowite miejsce, wspaniała obsługa, wyśmienite dania!!! Polecam każdemu...
~Hania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 października 2021

Lila - opinia wątek zamknięty Przepyszne jedzonko, duuuże porcje, dibra jakość produktów, przemiła i...
~Lila
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 września 2021

Viola - opinia wątek zamknięty Rewelacyjna restauracja. Bardzo klimatyczna. Jedzonko przepyszne za rozsądną...
~Viola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 października 2020

Wioletta - opinia wątek zamknięty Pyszne jedzenie I jeszcze lepsza obsługa
~Wioletta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 września 2020

Bruno - opinia wątek zamknięty Wyśmienite bliny z sosem śmietanowym + barszcz z kołdunami. Dowóz na czas....
~Bruno
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lipca 2020

Łucja - opinia wątek zamknięty pyszne kibiny - kruche ciasto, przepyszny farsz, porcja 3 kibinów wystarczy,...
~Łucja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2020

Mija - opinia wątek zamknięty Będąc raz w życiu na Litwie zajadałam się litewskim chlebem z masłem,...
~Mija
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 kwietnia 2020

Ulubiony adres wątek zamknięty Mój ulubiony adres w Gdańsku. Zawsze pysznie, wręcz przeeepysznie. Lubię do...
~ad_ddam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 lipca 2019

Fantastyczne miejsce wątek zamknięty Familię odwiedzamy niemalże od samego jej początku. No może nie aż tak...
~Artur
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 stycznia 2019

Świetne miejsce wątek zamknięty Bardzo przyjazna obsługa. Jedzenie niesamowite,więc wzielysmy różne potrawy...
~Kamilla
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lutego 2018

Fantastyczne miejsce :) wątek zamknięty Jedzenie bomba, każdy kto gustuje we wschodnich smakach powinien się tam...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2017

Rewelacja wątek zamknięty Absolutnie świetne miejsce. Byłam w sobotę, knajpka naszpikowana klientami....
~ciocie
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2017

kolacja w miłej, domowej atmosferze wątek zamknięty Byłam po raz pierwszy, na pewno jeszcze przyjdę. Dania rustykalne, wschodnie,...
~emiś
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry