Cozapies Inicjatywa

Szkolenia psów

Trójmiasto I Okolice

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iza - opinia wątek zamknięty Teraz wiem, co mówi do mnie mój pies, dziękuję :)
~Iza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 listopada 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Pani Karolina otworzyła mi oczy. Od chwili, kiedy ją poznałam, zrozumiałam,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 lipca 2020

Agata - opinia wątek zamknięty Karolina podchodzi do psów z dużym szacunkiem. Mówi prosto z mostu i potrafi...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 lipca 2020

Martyna - opinia wątek zamknięty W usługach świadczonych przez Panią Karolinę najcenniejsze jest podejście...
~Martyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lipca 2020

Sneakbal - opinia wątek zamknięty Polecam panią trener. Adoptowałem psa ze schroniska o trudnym charakterze a...
~Sneakbal
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lipca 2020

Aga - opinia wątek zamknięty Po Karolinie widać, że lubi, szanuje i rozumie psy. Szybko dostaliśmy...
~Aga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lipca 2020

Marysia - opinia wątek zamknięty Miałam ogromne problemy z agresją u psa podczas spacerów. Dzięki Karolinie...
~Marysia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 lipca 2020

Joanna Janiak - opinia wątek zamknięty Niesamowite podejście do zwierząt, ogromną wiedza i doświadczenie!
~Joanna Janiak
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lipca 2020

Ela - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Rozpoznanie problemu przez Panią Karolinę i wdrożenia...
~Ela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 czerwca 2020

Iza - opinia wątek zamknięty Karolina jest kolejnym psim behawiorystą z którym pracuję nad poprawą...
~Iza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 czerwca 2020

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam :) wątek zamknięty Mam owczarka niemieckiego po przejściach, który nigdy nie miał kontaktu z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry