Cozapies Inicjatywa

Szkolenia psów

Trójmiasto I Okolice

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Julian - ocena Trafiliśmy do Pani Karoliny zaraz po tym jak nasz Ciastek przybył do nas ze...
~Julian
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 grudnia 2023

Melisa - opinia Zarówno konsultacje, warsztaty jak i wczasy dla psów. Jeśli chcecie mieć...
~Melisa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 marca 2023

Aleksandra - opinia Z całego serca polecam Karolinę i jej cudowne psy. Zupełnie odmieniła moje...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 lutego 2023

Izabela - opinia Rexa adpotowałam dwa lata temu i od tego czasu przeszliśmy przez paru...
~Izabela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 stycznia 2023

Aga Wieczerzycka - opinia Współpracujemy z Karoliną od kilku miesięcy - pomogła nam zrozumieć naszego...
~Aga Wieczerzycka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 grudnia 2022

Sylwia - opinia Długo i dużo można by pisać w jakiej sytuacji trafiliśmy do Pani Karoliny...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 listopada 2022

Ania AG - opinia Kompetentna, świetnie wyczuwająca potrzeby psa Karolina Szymańska️. Jesteśmy...
~Ania AG
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 listopada 2022

Justyna - opinia Szczerze polecam Karolinę. Myślałam, że niemożliwym jest zapanować nad naszym...
~Justyna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 października 2022

Iza i Masza - opinia Zacznę od tego, że z moim psem próbowałam wszystkiego. Byłam w wielu...
~Iza i Masza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 lipca 2022

Agnieszka i Skoczek - opinia Gorąco polecam. Karolina rozumie, czego potrzebuje pies, żeby być psem i nie...
~Agnieszka i Skoczek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 kwietnia 2022

Aga i Borys JRT - opinia wątek zamknięty Polecam Karolinę. Korzystałam z usług kilku behawiorystow. Karolina jako...
~Aga i Borys JRT
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 marca 2022

MartaH - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam Karolinę. Wszystkie wskazówki jakie nam dała byłby w...
~MartaH
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 stycznia 2022

Aneta - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam p. Karolinę. Pomogła nam z lękiem separacyjnym naszego psa....
~Aneta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 stycznia 2022

Michał - opinia wątek zamknięty Adoptowaliśmy Alfa, który jest naszym pierwszym psem. Okazał się on dość...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 grudnia 2021

Hania i Mirek - opinia wątek zamknięty Dzięki Pani Karolinie lepiej rozumiem się z moim psem. On sam jest dużo...
~Hania i Mirek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 października 2021

Ewa Machon - opinia wątek zamknięty Szukając pomocy trafiłam przypadkowo na P. Karolinę. Po przeczytaniu opinii...
~Ewa Machon
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 października 2021

Ewelina - opinia wątek zamknięty Skorzystaliśmy z pomocy Karoliny w sierpniu tego roku. Nasz dorastający pies...
~Ewelina
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 października 2021

K.grng - opinia wątek zamknięty Jedno spotkanie wystarczyło, żeby nauczyć jak wyciszać wiecznie pobudzonego...
~K.grng
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 lipca 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Pani Karolina to niezwykła kobieta ze wspaniałą osobowością.Jej spokój i...
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 maja 2021

Aga - opinia wątek zamknięty Do pani Karoliny trafiłam z polecenia i szczerze również polecam jej usługi
~Aga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry