Hallo Taxi

Taxi Przewóz osób

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 29

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rozczarowana wątek zamknięty Zawsze jeździłam z Halo Taxi i byłam b.zadowolona.Niestety dzisiaj bardzo się...
~rozczarowana
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 listopada 2017

To jest firma ! wątek zamknięty Nie wiem kto dokonuje tych wpisów,chyba zdesperowana konkurencja Hallo Taxi....
~Lidka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2018

Ekspresowo i na czas wątek zamknięty Telefonistki bardzo miłe , taksówki zawsze przyjeżdżają ekspresowo ! W miłym...
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2018

arogancja i nieuprzejmość to ich znak rozpoznawczy wątek zamknięty kilka razy korzystałam z usług hallo taxi i zdecydowanie wyróżniają się...
~agama-85
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

Nie polecam wątek zamknięty Niestety nie mogę wystawić pozytywnej opinii. Taksówkarz przybył z...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Taksówka była po 7min, Samochód zadbany kierowca kulturalny. Terminal...
~Szczypiorek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Po kilku latach taka masakra wątek zamknięty Kilka lat korzystałam z usług jako stała klientka. Dzis nastąpił przełom -...
~Ania
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2017

Pozytywnie zaskoczona wątek zamknięty Po kilku nieprzyjemnych sytuacjach związanych z innymi"korporacjami "...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 września 2017

drogo wątek zamknięty reszta ok, ale drogo, wole inne tansze korporcje
~ona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 maja 2017

polecam mmmm mmmm hallo wątek zamknięty Firma godna zaufania i miła obsługa
~tomi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

Polecam Hallo TAXI Gdańsk wątek zamknięty Krótki czas oczekiwania od zamówienia do przyjazdu, czyste auto, sympatyczny...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 marca 2017

Z nimi i tylko z nimi wątek zamknięty Nie korzystam z wynalazków jakich pełno na rynku. To jest solidna firma, mają...
~Jacek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 stycznia 2017

Mega zadowolona wątek zamknięty Długo szukałam i znalazłam. Na początek świetny kontakt e-mail. Szczegółowe...
~Wiesława
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

Solidnie wątek zamknięty Całe trójmiasto w pierwszej taryfie - brawo, wychodzi sumarycznie najtaniej....
~Waldemar
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 grudnia 2016

Zdecydowanie polecam ! Pełen profesjonalizm, konkurencyjne ceny ! wątek zamknięty W Trójmieście korzystałem z różnych firm przewozowych, jednak HALLO TAXI jest...
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 października 2016

Profesjonalnosc i dostępnosc. wątek zamknięty Już od paru lat jezdze razem z Hallo Taxi i nigdy nie miałem problemów. Auta...
~Marek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 marca 2016

Hallo Taxi wątek zamknięty Punktualność , miła obsługa , solidnie ,zaskoczyła mnie niska kwota na trasie...
~marian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 marca 2016

Hallo Taxi wątek zamknięty Miła i profesjonalna obsługa, uczciwi kierowcy . Do Gdyni nie pobierają...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lutego 2016

Cena!! wątek zamknięty Ta sama trasa pokonywana od dwóch lat różnymi korporacjami, zazwyczaj cena...
~Robert
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2015

Zamówiona dzień wcześniej nie przyjechała wątek zamknięty Taksówkę zamówiłem dzień wcześniej na kolejny dzień 4:40 rano, kurs na...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
106

postów

80

wątków

do góry