Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ŁK - ocena Polecam Biuro nieruchomości Castle, Pani Paulina Bień stanęła na wysokości...
~ŁK
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 24 września 2023

Dominika Krzyżanowska - ocena Profesjonalizm w każdym calu, chyba tak mogę najtrafniej określić współpracę...
~Dominika Krzyżanowska
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 15 września 2023

Ala i Tomek - opinia Przygodę z Biurem Nieruchomości Castle rozpoczęliśmy od sprzedaży domu w...
~Ala i Tomek
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 6 września 2023

Henryka - opinia Pani Paulina Bień. Jestem bardzo zadowolona z usługi Pani Pauliny jako...
~Henryka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 sierpnia 2023

Dariusz Gruba - opinia Jako sprzedawca po raz pierwszy bylem początkowo onieśmielony tym procesem....
~Dariusz Gruba
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 czerwca 2023

Joanna - opinia Współpraca z Panią Pauliną Bień to była czysta przyjemność. Fachowe,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 czerwca 2023

Magda Maciek i Aurelia - opinia Serdecznie polecam pośredniczkę Paulinę Bień. Nie spotkałam sie jeszcze z tak...
~Magda Maciek i Aurelia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 czerwca 2023

Ania - opinia Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Przy pomocy Pani Pauliny sprzedaż...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 marca 2023

Sylwia - opinia Super biuro nieruchomości, sprzedaż mieszkania załatwiona w ekspresowym...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 lutego 2023

Kamil - opinia Pani przedstawiająca ofertę do samego końca była bardzo profesjonalna i...
~Kamil
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 stycznia 2023

Dorota i Marek - opinia Bardzo mila, profesjonalna i sprawna obsluga. Nasza mieszkanie zostalo za...
~Dorota i Marek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 grudnia 2022

Piotr - opinia Mieszkanie sprzedane - misja wykonana, czego więcej oczekiwać? :) Pani...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 grudnia 2022

Jakub - opinia Biuro castle polecam każdemu, kto chce być poważnie i uczciwie traktowany....
~Jakub
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 grudnia 2022

Wioleta - opinia Cała transakcja sprzedaży nieruchomości przebiegła prawidłowo, dobra pomoc...
~Wioleta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 września 2022

Marzena - opinia Miła i cierpliwa obsługa zakończona sukcesem polecam
~Marzena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 września 2022

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, szczególnie pani Paulina Bień bardzo sympatyczna i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 lipca 2022

r.o. - opinia wątek zamknięty Decydując się na sprzedaż mieszkania nie myśleliśmy o agencji nieruchomości....
~r.o.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 lipca 2022

Jacek - opinia wątek zamknięty Korzystałem z usług biura Castle przy zakupie działki. Sprawę prowadiła Pani...
~Jacek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 stycznia 2022

Marzena - opinia wątek zamknięty Korzystałam z pomocy Biura Nieruchomości Castle przy sprzedaży i kupnie...
~Marzena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 stycznia 2022

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Pod koniec zeszłego roku Panie z Castle Nieruchomości pomogły nam zrealizować...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 września 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry