Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agata Grudzinski - opinia Prz3z ostatni rok szkolny uczesniczyła moja córka 5 letnia. Zajęcia prowadzi...
~Agata Grudzinski
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 21 lipca 2023

Martyna - opinia Zajęcia były przystosowane do poziomu nauczania, mieli pozytywne nastawienie...
~Martyna
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 21 lipca 2023

Zdzisław - opinia Bardzo miła obsługa, praktycznie wszystko firma załatwi za klienta....
~Zdzisław
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 19 lipca 2023

Tomasz - opinia Profesjonalna obsługa. Kurs świetnie przygotowany.
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 19 lipca 2023

Patryk - opinia Bardzo fajna atmosfera , można się wiele nauczyć mając spokój w głowie i dużo...
~Patryk
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 18 lipca 2023

Dawid - opinia Super szkolenie BHP, konkretnie i na temat.
~Dawid
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 13 lipca 2023

Patryk - opinia Wartościowe i ciekawie przeprowadzone ćwiczenia z pierwszej pomocy i ppoż....
~Patryk
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 13 lipca 2023

Mama ósmoklasisty - opinia Wspaniałe przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Syn ze wszystkich...
~Mama ósmoklasisty
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 10 lipca 2023

Elżbieta - opinia Firma ze wszech miar godna polecenia, kadra nauczająca prezentuje bardzo...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 6 lipca 2023

Joanna - opinia Syn uczestniczył kursie przygotowującym do egzaminu 8klasisy. Po okresie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 5 lipca 2023

Danuta - opinia Bardzo polecam Indeks. Córka przygotowywała się do egzaminu ósmoklasisty z...
~Danuta
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 4 lipca 2023

M. - opinia Gorąco polecam te kursy! Syn ukończył w tym roku roczny kurs ósmoklasisty i...
~M.
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 3 lipca 2023

Magda - opinia Bardzo dziękujemy za energię i trud włożony w nauczanie - jestem pewna, że...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 3 lipca 2023

Monika Winiarska - opinia Właśnie odebrałam wyniki córki z egzaminu 8klasisty. Córka chodziła przez rok...
~Monika Winiarska
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 3 lipca 2023

Rodzic - opinia Polecam. Z pewnością po kursie przygotowującym do egzaminów wiedza będzie...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 3 lipca 2023

Asia z Gdyni - opinia Szkolenie bardzo profesjonalne. Aspekty, które mnie najbardziej interesowały...
~Asia z Gdyni
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 20 czerwca 2023

Magda - opinia Brałam udział w kursie NSTS-05 z lotami w Sopocie. Jestem zachwycona! Bardzo...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 20 czerwca 2023

Monika - opinia Niedawno zakończyłam kurs NSTS-05. Wszystko przebiegło bezproblemowo i...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 13 czerwca 2023

Michał Grabowski - opinia Najlepsze szkolenie na jakim byłem od kilku lat. Polecam każdemu kto...
~Michał Grabowski
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 13 czerwca 2023

Paweł - opinia Profesjonalna obsługa i dobry kontakt. Z całą noc polecam świetnie...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 6 czerwca 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1596

postów

1280

wątków

do góry