Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Werka z Gdyni - ocena nowy temat Fantastycznie i profesjonalnie prowadzony. Super sprzęt, zaangażowanie i...
~Werka z Gdyni
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 25 marca 2024

Wiktor - ocena nowy temat Świetne miejsce do nauki i zabawy. Ferie i urodziny zrobione na medal:...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 19 marca 2024

Justyna - ocena nowy temat W ubiegłym roku korzystałam z trzech kursów w Anatomic. Za każdym razem byłam...
~Justyna
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 16 marca 2024

Eryk - ocena Polecam miejsce do organizacji urodzin z Minecraft! Super impreza dla dzieci...
~Eryk
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 11 marca 2024

Jacek - ocena Szkolenia organizowane są w niewielkich grupach, bardzo dobrze i ciekawie...
~Jacek
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 11 marca 2024

Wojciech Włodarczyk - ocena Kurs przeprowadzony sprawnie i konkretnie. Wiedza przekazana w sposób...
~Wojciech Włodarczyk
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 8 marca 2024

Izabela - ocena Dziękujemy za profesjonalne szkolenie BHP zorganizowane na najwyższym...
~Izabela
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 8 marca 2024

Maja - ocena Moje dzieci spędziły w tej placówce ferie, a teraz uczą się języka...
~Maja
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 7 marca 2024

Wiola - ocena Bardzo cieszymy się, że powstało w Gdyni takie miejsce. Moje dzieci czekają...
~Wiola
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 5 marca 2024

Tadeusz - ocena Moje dzieci spędziły rewelacyjny czas na zabawie i nauce podczas ferii...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 4 marca 2024

Bogusia - ocena Jestem pod wrażeniem miejsca i sposobu przekazywania wiedzy. Córka jest...
~Bogusia
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 1 marca 2024

Ania - ocena Bardzo jesteśmy zadowoleni czasem spędzonym na półkolonii. Połączenie nauki i...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 28 lutego 2024

Joanna - ocena Polecam gorąco, wybór szkoły trafiony. To szkoła dla początkujących i dla...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 27 lutego 2024

Bogna - ocena Polecam centrum szkoleniowe Anatomic. Byłam dwukrotnie na kursie lomi lomi...
~Bogna
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 lutego 2024

AJ - ocena Kurs barmański warty swojej ceny, nie tylko pod względem merytorycznie...
~AJ
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 lutego 2024

Maria Wilk - ocena Super obsługa i szybkie dostarczenie przesyłki
~Maria Wilk
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 16 stycznia 2024

Żaneta - ocena Bardzo sprawnie i rzetelnie został zorganizowany transport męża z Francji do...
~Żaneta
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 17 grudnia 2023

Dorota - ocena Szkolenia bardzo profesjonalne i oparte na doświadczeniu i wiedzy...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 8 grudnia 2023

Ewa - ocena Profesjonalne szkolenia prowadzone z pasją przez praktyków tego zawodu!...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 7 grudnia 2023

Natalia - ocena Najlepsze szkolenia pod słońcem! Profesjonalizm w najwyższej formie
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 7 grudnia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1590

postów

1274

wątków

do góry