Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
cz. II wątek zamknięty Pani Emanuela (obecny instruktor) rewelacyjnie potrafi dotrzeć do każdego z...
~Ola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 lipca 2007

Cz I mojej opinii wątek zamknięty Witam! Jeszcze pół roku temu, sama siedziałam przed komputerem i szukałam...
~Ola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 lipca 2007

Kurs Fryzjerski wątek zamknięty Chcielibyśmy serdecznie i z całego serca podziękować naszej instruktor...
~Grupa Asów
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 lipca 2007

Moje doswiadczenie w ECK wątek zamknięty Wlasnie koncze polroczny kurs w ECK!Jestem z niego bardzo zadowolona jak iz...
~Sylwia G
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 lipca 2007

Zawiedziona wątek zamknięty Jak rozpoczlam kurs to wszycy zachwalali ze bedzie ogrom modelek ktore beda...
~Ania
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 lipca 2007

Kurs Stylizacji Paznokcia wątek zamknięty Kurs - rewelacja!!! Polecam wszystkim - wszystkie metody zaprezentowane w...
~kursantka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 lipca 2007

Iza - opinia wątek zamknięty Mogłby ktos z was pogadac ze mną na gg o tych lekcjach itp. Moj nr gg :2969412.
~Iza
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 czerwca 2007

zadowolona kursantka wątek zamknięty odbylam kurs stylizacji paznokci w Bella, jestem bardzo zadowolona z poziomu...
~bratka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 czerwca 2007

Miła atmosfera wątek zamknięty Nie stresowałem się jak w innych. Można się dogadać co do terminów
~Jerzy
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 maja 2007

tak trzymac!!!!! wątek zamknięty sama korzystalam z takiego szkolenia i nie moge powiedziec nic zlego na...
~Zloty warkocz:)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 maja 2007

KURS FRYZJERSKI wątek zamknięty Chciałabym podziękować za suuuper kurs, w szczególności Łukaszowi, który...
~KURSANTKA
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2007

Szkolenie z udzielania Iszej pomocy przedmedycznej wątek zamknięty Kurs zorganizowano w siedzibie firmy Rolls-Royce Marine Poland dla 2 grup...
~Lucyna Moczulska
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2007

szkolenie do bani! strata czasu! wątek zamknięty Szkolenie przeprowadzone w nieprofesjonalny sposób. Chaotyczny wykład, brak...
~kursant
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 30 marca 2007

Kurs stylizacji paznokcia wątek zamknięty Właśnie skończyłam kurs pod fachowym okiem kochanych dziewczyn Ani i...
~Ż.G
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 marca 2007

Kurs stylizacji paznokcia wątek zamknięty Kurs godne polecenia dla wszystkich ktorzy pragna rozpoczac prace w zawodzie...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 22 marca 2007

Moje odczucia na temat Metody Suzuki wątek zamknięty Metoda nauczania gry na skrzypcach i rytmiki na b. wysokim poziomie, godna...
~Tomek-jeden z rodziców
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 22 marca 2007

Joanna Jankowska - opinia wątek zamknięty Dodatkowe atuty: - profesjonalne przygotowanie - interesujące wykłady -...
~Joanna Jankowska
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 14 marca 2007

absolwent kursu wątek zamknięty Właśnie skończyłam kurs Specjalista d/s obsługi klienta. Super...
~Danuta
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 6 marca 2007

Szkolenia bezpłatne Czy ktoś wie czy istnieją jakieś szkolenia bezpłatne z zakresu kadr itp? Nie...
Pafi
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 1 lutego 2007

na pianinie Szukam szkoły albo nauczyciela uczącego gry na pianinie w Gdyni, mam 5letnią...
~mimi
-

ostatnia odp. 18 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2006

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1596

postów

1280

wątków

do góry