Odpowiadasz na:

Re: Podzielniki ciepła na kaloryfery? Czy to się opłaca?

no ja i moja mama tak wlasnie robimy i jeszcze nigdy niemieliśmy niedopłaty tylko zawsze nadpłatę.zadzwon do spółdzielni to to samo tobie powiedzą.

no ja i moja mama tak wlasnie robimy i jeszcze nigdy niemieliśmy niedopłaty tylko zawsze nadpłatę.zadzwon do spółdzielni to to samo tobie powiedzą.

zobacz wątek
11 lat temu
~monika

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry