Odpowiadasz na:

Polecam w 100%

Sklep i serwis pasjonatów. Zjawiłem się praktycznie na zamknięcie sklepu, a i tak poświęcono mi 2 godziny na doprowadzenie mojego roweru do stanu używalności. Na pewno będę tam wracał.

Sklep i serwis pasjonatów. Zjawiłem się praktycznie na zamknięcie sklepu, a i tak poświęcono mi 2 godziny na doprowadzenie mojego roweru do stanu używalności. Na pewno będę tam wracał.

zobacz wątek
11 lat temu
~przemo

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry