Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
MS Gdańsk - opinia Polecam w 100% Dobra cena,jakość usługi. Panowie doradzą - podpowiedzą.
~MS Gdańsk
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 23 maja 2023

Gosia - opinia Młody serwisant przywrócił życie mojemu złomkowi już kolejny raz i mogę...
~Gosia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 czerwca 2022

Iza - opinia Serdecznie polecam, dzisiaj wymieniałam kilka części w rowerze. Wszystko...
~Iza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 czerwca 2022

kiler - opinia wątek zamknięty szybko i profesjonalnie warto plecic
~kiler
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 października 2020

super fachowcy, świetne ceny wątek zamknięty Robota wykonana perfekcyjnie, serwis generalny roweru. Bardzo konkurencyjne...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2018

Przygotowanie roweru do jazdy wątek zamknięty Krotko przed majowka kupilem rower. Potrzebowalem przygotowac go do jazdy....
~Mariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 maja 2018

wymiana linek i pancerzy hamulców i przerzutek wątek zamknięty Potrzebowałam roweru na majówkę, do której zostało 6 dni. Obdzwoniłam 16...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2018

Szybko i przyjemnie wątek zamknięty Jestem zadowolony z profesjonalnej obsługi. Rower odebrałem po godzinie. Nie...
~Sebastian Olkowski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

Świetni fachowcy!! Jestem zadowolona wątek zamknięty potrzebowałam serwisu rowerowego- przegląd i odświeżenie roweru na sezon. Ten...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2017

Podejście do klienta wątek zamknięty Nie wiem jak to w poprzednich wpisach, ale ja spotkałem się z podejściem -...
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2017

Jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta, właściciel konkretny i kolarz więc zna...
~Janek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Super obługa wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z serwisu. Naprawa wykonana bardzo sprawanie i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 października 2016

Polecam wątek zamknięty Robię na rowerze parę tysięcy km rocznie. Po przeglądzie w tym serwisie nie...
~Mikowhy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 grudnia 2015

Jestem zachwycona !! wątek zamknięty Super fachowa obsługa i takiez samo doradztwo.100%-owe zaangażowanie i uwaga...
~ta z Jasienia....:))
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2015

Przegląd roweru wątek zamknięty Kolejny zasłużony pozytyw. Tym razem przegląd roweru miejskiego i...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 czerwca 2015

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Super kontakt telefoniczny, szybki termin i wykonanie. Bardzo przystępna...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 maja 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam ten serwis rowerowy, który jest prowadzony przez pasjonatów. Zostałem...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

Polecam w 100% wątek zamknięty Sklep i serwis pasjonatów. Zjawiłem się praktycznie na zamknięcie sklepu, a i...
~przemo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2015

Super Tani Fachowcy wątek zamknięty Serwis jak najbardziej zasługujący na skale ocena na szóstkę Obsługa i jakoś...
~grzegorz wrzeszcz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lipca 2014

Profesjonalny serwis rowerowy wątek zamknięty Skorzystałem z usług serwisu praktycznie "od ręki". Profesjonalna obsługa i...
~drwitt
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46

postów

45

wątków

do góry