Odpowiadasz na:

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 12)

A jak wygląda ta wysypka i czy tylko na buzi?przy alergii to jeszcze na innych częściach ciała są krostki, z sucha i łuszczyca się skóra to tez ale niekoniecznie, mogą być tylko krostki bo mój... rozwiń

A jak wygląda ta wysypka i czy tylko na buzi?przy alergii to jeszcze na innych częściach ciała są krostki, z sucha i łuszczyca się skóra to tez ale niekoniecznie, mogą być tylko krostki bo mój synek tak miał, wysypka tylko na klatce piersiowej, do końca nie wiadomo było na co,jak pił nutramigen skóra była czysta.
Ja jem smażone kotlety, bo z tym to bardziej chodzi o nasz żołądek a nie dziecka, tak mi wydaje bo za ca różnica dla niego jak to i tak w krew idzie suszone czy usmazone no chyba ze o olej a jak nam nic nie jest to można i smażone, nie wiem skąd w PL taka eliminacja produktów co się je przy karmieniu, tylko w Pl, w innych krajach nie stosuje się tak surowych diet zapobiegawczo no chyba ze coś faktycznie się dzieje, ciekawe co by powiedział tu nasz pediatra przy jakichkolwiek wysypkach, dla nich to wszystko jest normalne.Tu nawet nie ma specjalnego mleka dla alergików, przynajmniej tak słyszałam.

zobacz wątek
10 lat temu
~ania27

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry