Odpowiadasz na:

>Ja tam jestem ten co bez gumki

To uważaj, bo łatwo coś złapać ;P

>Ja tam jestem ten co bez gumki

To uważaj, bo łatwo coś złapać ;P

zobacz wątek
7 lat temu
~

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry