Odpowiadasz na:

Catering wielkanocny.

Przepyszne, świeże dania, duże porcje, półmiski bardzo ładnie udekorowane. Przemiły kontakt, wszystko dowiezione na czas. Dziękuję i polecam wspaniałą rodzinną firmę Pracownię Smaku - perfekcja...

Przepyszne, świeże dania, duże porcje, półmiski bardzo ładnie udekorowane. Przemiły kontakt, wszystko dowiezione na czas. Dziękuję i polecam wspaniałą rodzinną firmę Pracownię Smaku - perfekcja połączona z profesjonalizmem.

zobacz wątek
7 lat temu
~Grażyna

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry