Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomek - ocena Pyszne jedzenie, bardzo wysoka jakość i różnorodność produktów, dostawy w...
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 16 stycznia 2024

Beata - ocena Pracownia Smaku oferuje catering dietetyczny i okazjonalny na najwyższym...
~Beata
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 14 stycznia 2024

Beata - ocena Bardzo polecam , najlepszy catering .
~Beata
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 stycznia 2024

Zak - ocena Fenomenalne jedzenie - w końcu catering z normalnym i dobrym jedzeniem, które...
~Zak
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 stycznia 2024

Beata - opinia Z cateringu Pracowni Samku korzystam od maja i polecam - smacznie - posiłki...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 28 sierpnia 2023

olek - opinia Niestety bardzo słabo, dieta śródziemnomorska to tylko z nazwy. Przez trzy...
~olek
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 18 sierpnia 2023

Natalia - opinia Jestem drugi miesiąc na cateringu i mogę stwierdzić ze to najlepszy jaki...
~Natalia
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 27 marca 2023

Marek D - opinia Jeśli ktoś się zastanawia, to zdecydowanie mogę polecić pracownię smaku....
~Marek D
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 27 marca 2023

Kasia - opinia Wypróbowałam już kilka diet pudełkowych ale Pracownia Smaku bije wszystkie na...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 lutego 2023

Daria - opinia Posiłki bardzo urozmaicone, estetycznie i apetycznie zapakowane, a przede...
~Daria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 października 2022

Kasia - opinia Pyszne jedzenie, świeże i dostarczone na czas. Obsługa na wielkie 5 z plusem!
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 czerwca 2022

Katarzyna - opinia Współpraca cudowna, mimo naprawdę dużego zamówienia, Państwo z Pracowni Smaku...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 marca 2022

Ewelina - opinia wątek zamknięty Korzystałam z cateringu pod koniec stycznia. Z czystym sercem mogę polecić...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lutego 2022

Ewa - opinia wątek zamknięty Z Pracowni Smaku korzystam już kolejny raz i jestem bardzo...
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 lutego 2022

Bartosz - opinia wątek zamknięty Jedzenie bardzo dobre, kurier zawsze na czas i dodatkowo bardzo dobry kontakt...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 stycznia 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Ciekawe menu, niebanalne połączenia smaków, potrawy estetycznie podane a...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 stycznia 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Bardzo smaczne i urozmaicone posiłki. Wg mnie najlepsza dieta pudełkowa w...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 stycznia 2022

Paula - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam skorzystać z oferty Pracowni Smaku. Zamawiałam catering...
~Paula
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 stycznia 2022

ola - opinia wątek zamknięty w kwietniu 2022 r, minie rok odkąd korzystam z cateringu z "pracowni smaku",...
~ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 stycznia 2022

Kamila - opinia wątek zamknięty Pierwszy catering okazjonalny zamówiłam w Pracowni Smaku na Wielkanoc. Jakość...
~Kamila
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 stycznia 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry