Odpowiadasz na:

Martin - opinia

Nie polecam tego miejsca. Bardzo słabe potrawy. Jest dużo więcej dobrych lokali w okolicy

Nie polecam tego miejsca. Bardzo słabe potrawy. Jest dużo więcej dobrych lokali w okolicy

zobacz wątek
6 lat temu
~Martin

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry