Nasza Pizza

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, marsz. Ferdynanda Focha 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Oskar - ocena nowy temat dawno nie jadłem tak pysznej włoskiej pizzy. Polecam każdemu
~Oskar
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 30 marca 2024

Paweł A - opinia Włoska pizza była przepyszna. Nie mogliśmy się odkleić :) Dawno nie jadłem...
~Paweł A
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 października 2022

Anka - opinia wątek zamknięty zamawiamy od wielu miesięcy średnio raz w tygodniu, zawsze świeże składniki,...
~Anka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2021

michal - opinia wątek zamknięty Najlepsza pizza w okolicy. Bardzo miła obsługa. Mega polecam.
~michal
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 maja 2020

AT - opinia wątek zamknięty Super pizza. Świeże składniki.
~AT
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 marca 2020

Martin - opinia wątek zamknięty Nie polecam tego miejsca. Bardzo słabe potrawy. Jest dużo więcej dobrych...
~Martin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 grudnia 2019

Bardzo dobra pizza i jeszcze lepsza obsługa wątek zamknięty Do napisania tej opinii przekonała mnie sytuacja z dzisiaj. Pizzę zamawiam...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 października 2018

Polecam! Pycha wątek zamknięty Menu krótkie i proste, a pizza smaczna i w Gdańsku lepszej nie jadłam:) na...
~Dominika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2018

Smacznie i przyjemnie wątek zamknięty Świeża, chrupiąca i bardzo smaczna pizza. Wszystko jest robione przez bardzo...
~Kate
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lipca 2018

Bardzo dobra pizza i miła obsługa wątek zamknięty Wszystkie produkty bardzo świeże. Mieszkam po sąsiedzku i jak zamawiałam...
~Aga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2018

Smacznie wątek zamknięty Zamowilem pizze w sobote czas oczekiwania 1 godz. mysle poczekam. Przejezdza...
~Mati
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2018

Najlepsza pizzeria w trójmieście wątek zamknięty Wyróżnia się na tle innych pizzerii, pizza jest oryginalna. Polecam...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lutego 2018

Bardzo dobra pizza wątek zamknięty Polecam, bardzo dobra pizza, szybka dostawa, pizza gorąca
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 stycznia 2018

Rewelka wątek zamknięty Pyszna pizza :) Polecam :) bardzo smaczna i ekspresowa dostawa
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 grudnia 2017

Dobra Pizza wątek zamknięty Pizza bardzo dobra,ciasto super,jedyne zastrzeżenia mam do szynki ponieważ za...
~Kamil
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

Pizza na 6, godna polecenia. wątek zamknięty Polecam wszystkim, pizza bardzo dobra i do tego mila obsluga.
~Arek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 października 2017

rewelacja wątek zamknięty Pizza bardzo smaczna"(wysoka jakość produktów), obsługa bardzo miła posiłek...
~Anka Pęk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 października 2017

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobra pizza, za równo na cienkim, jak i na grubym cieście. Krótki czas...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 października 2017

Najlepsza w mieście !! wątek zamknięty Najlepsza pizza jaka jadłam . POLECAM !!
~Mieszkaniec
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 października 2017

.....pizza wątek zamknięty ....25 minut czekania to dobry czas, pizza troszkę za pikantna ale to na...
~tomaszR
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry