Odpowiadasz na:

Kajetan - opinia

najlepsza szkola jazdy, polecam szczegolnie Krzysztofa Darskiego, wszystko pieknie wytlumaczyl :)

najlepsza szkola jazdy, polecam szczegolnie Krzysztofa Darskiego, wszystko pieknie wytlumaczyl :)

zobacz wątek
6 lat temu
~Kajetan

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry