Odpowiadasz na:

Monika - opinia

Podziękowania dla Pana Dariusza. Usmiechniety, miły od początku dobre wrażenie sprawil. Jazda bez stresu, polecenia proste, dobrze wytłumaczone. Spokojnie do końca i egzamin zdany

Podziękowania dla Pana Dariusza. Usmiechniety, miły od początku dobre wrażenie sprawil. Jazda bez stresu, polecenia proste, dobrze wytłumaczone. Spokojnie do końca i egzamin zdany

zobacz wątek
6 lat temu
~Monika

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry