Odpowiadasz na:

Kinga - opinia

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu kreatynowe prostowanie włosów. Włosy po umyciu są proste. Polecam każdemu.

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu kreatynowe prostowanie włosów. Włosy po umyciu są proste. Polecam każdemu.

zobacz wątek
6 lat temu
~Kinga

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry