Rejestracja | Logowanie
Kinga - opinia
Jestem bardzo zadowolona z zabiegu kreatynowe prostowanie włosów. Włosy po umyciu są proste. Polecam każdemu.
Cytat: ukryj cytat
Odpowiedź
Autor