Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta - opinia nowy temat Moje włosy jeszcze nigdy nie wyglądały tak przepięknie, miałam wykonywany...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 lipca 2020

Aga - opinia nowy temat Basia to jednym słowem Mistrz w swoim fachu ;)
~Aga
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 lipca 2020

Ania - opinia nowy temat Pani Basia to przemiła osoba z ogromną pasją i wiedzą a także zamiłowaniem...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 29 czerwca 2020

Kinga - opinia nowy temat Jestem bardzo zadowolona z zabiegu kreatynowe prostowanie włosów. Włosy po...
~Kinga
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 28 maja 2020

Kinga - opinia Nie mogę się napatrzeć na moje włosy, które przed zabiegiem były strasznie...
~Kinga
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 19 lutego 2020

Krysia - opinia Serdecznie Polecam Basie i jej złote rączki !!! Dziewczyna posiada ogromną...
~Krysia
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 23 stycznia 2020

Marta - opinia Rewelacja! Polecam każdemu, kto ma dosyć swoich puszących, trudnych do...
~Marta
-

dodano: 21 stycznia 2020

Ola - opinia Bylam u p. Basi po raz pierwszy na zabiegu nanoplastii i jestem bardzo...
~Ola
-

dodano: 3 stycznia 2020

Agnieszka - opinia Moja pierwsza wizyta, jestem bardzo zadowolona, wrócę na pewno!
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 2 listopada 2019

Prostowanie kreatynowe Witam i polecam serdecznie. Moje włosy po zabiegu są odzywione ,miękkie,nie...
~Daria
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 9 października 2019

Sabina - opinia Moje włosy po zabiegu u P Basi są miękkie i pięknie się układają , ja i moja...
~Sabina
-

dodano: 4 października 2019

Nanoplastia Bardzo polecam, wcześniej robiłam w innym salonie prostowanie keratynowe i...
~Malwina
-

dodano: 2 października 2019

Tadeusz - opinia Bardzo rzeczowa i wyczerpująca informacja o realizowanych usługach; pomocne...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 września 2019

Jestem bardzo zadowolona :) Basia to przecudowna i mega sympatyczna kobieta z wielkim sercem , z którą...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 września 2019

Agata - opinia Z całego serca polecam usługi Basi! Pełen profesjonalizm. Z pewnością...
~Agata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 września 2019

Nanoplastia Robiłam u Basi pierwszy raz Nanoplastię. Minął już tydzień więc mogę...
~Justyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 września 2019

Ola - opinia Z czystym sumieniem polecam usługi Pani Basi :) Trafiłam do profesjonalistki,...
~Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 sierpnia 2019

Dorota - opinia Basia uratowała moje włosy! Są lśniące, prosciutkie, zdrowe. Coś...
~Dorota
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 sierpnia 2019

Asia - opinia Najlepsza fryzjerka od keratynowego prostowania włosów! Wszystko dokładnie...
~Asia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 sierpnia 2019

Gorąco polecam!! Skorzystałam ponownie z usługi P. Basi, tym razem Nanoplastia :) Jestem...
~Kamila
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 sierpnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry