Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marzena - opinia To była moja pierwsza wizyta u Pani Basi i nieostatnia jak sądzę. Włosy...
~Marzena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 marca 2023

Ewelina - opinia Kurs u Basi to pełna profesja, ogrom wiedzy teoretycznej i praktycznej....
~Ewelina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 czerwca 2022

Adriana M - opinia wątek zamknięty Jestem zachwycona. Podejście pani Basi jest fenomenalne Miła , ciepła ,...
~Adriana M
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 października 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem efektu po zabiegu botoksu na włosy. Wszystkim serdecznie...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 października 2021

Ola - opinia wątek zamknięty Basia jest wspaniała profesjonalistką. Atmosfera w salonie jest cudowna....
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 października 2021

Agata W - opinia wątek zamknięty Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie, wspaniały efekt, rzeczowe porady i...
~Agata W
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 czerwca 2021

Marlena - opinia wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem, bylam u Pani Basi juz dwa razy, raz na botoxie a...
~Marlena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 maja 2021

Maria Radtke - opinia wątek zamknięty Basia to mistrzyni najpierw byłam na zabiegu prostowania A potem odbyłam...
~Maria Radtke
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lutego 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Witam. Byłam na szkoleniu u Pani Basi i chce się podzielić swoją opinią Pani...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 grudnia 2020

Kamila - opinia wątek zamknięty To co robi Pani Basia to mistrzostwo! Kolejny raz korzystałam z usług i...
~Kamila
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 listopada 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Moje włosy jeszcze nigdy nie wyglądały tak przepięknie, miałam wykonywany...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 lipca 2020

Aga - opinia wątek zamknięty Basia to jednym słowem Mistrz w swoim fachu ;)
~Aga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 lipca 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Pani Basia to przemiła osoba z ogromną pasją i wiedzą a także zamiłowaniem...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 czerwca 2020

Kinga - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zabiegu kreatynowe prostowanie włosów. Włosy po...
~Kinga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 maja 2020

Kinga - opinia wątek zamknięty Nie mogę się napatrzeć na moje włosy, które przed zabiegiem były strasznie...
~Kinga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lutego 2020

Krysia - opinia wątek zamknięty Serdecznie Polecam Basie i jej złote rączki !!! Dziewczyna posiada ogromną...
~Krysia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 stycznia 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Rewelacja! Polecam każdemu, kto ma dosyć swoich puszących, trudnych do...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 stycznia 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Bylam u p. Basi po raz pierwszy na zabiegu nanoplastii i jestem bardzo...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 stycznia 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Moja pierwsza wizyta, jestem bardzo zadowolona, wrócę na pewno!
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 listopada 2019

Prostowanie kreatynowe wątek zamknięty Witam i polecam serdecznie. Moje włosy po zabiegu są odzywione ,miękkie,nie...
~Daria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 października 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry