Odpowiadasz na:

Re: MAJOWE MAMY Z MALUSZKAMI 2010 CZ.17(46)

emi życzę zdrówka dla małej i siły dla Ciebie,
Malutka22 fajnie,że Oscar dobrze się czuje w żłobku i znalazł nowych "przyjaciół" :-)
nam też do roczku dużo nie brakuje,wypada we... rozwiń

emi życzę zdrówka dla małej i siły dla Ciebie,
Malutka22 fajnie,że Oscar dobrze się czuje w żłobku i znalazł nowych "przyjaciół" :-)
nam też do roczku dużo nie brakuje,wypada we wtorek po Świętach,więc postanowiliśmy,że imprezy urodzinowe odbędą się przy śniadaniu wielkanocnym (i to dwa razy,bo najpierw jedziemy do moich rodziców, a potem do teściów-niestety na jedną wspólną nie ma szans lokalowych), a we wtorek pewnie uczcimy trzeci raz już w domowym gronie.
my mamy jeździk -pchacz Playskoola i póki co to Przemek więcej się nim bawi (nie ma to jak schować zabawkę na kilka m-cy do piwnicy :-) Wojtek jak na razie pcha jeździk na kolanach :-)
niestety Tusiek ma normalnie takie lęki separacyjne (chyba od 1,5m-ca),że masakra.jak tylko znikam mu z oczu to w ryk (jeszcze w domu to jako tako,ale już gdzieś w gościach to dramat; nawet tata ani babcie mu nie pasują);a jeszcze niedawno to było takie towarzyskie dziecko :-) oby mu to w końcu przeszło,bo za tydzień WIELKI DZIEŃ-mama idzie do pracy (po 3 latach w domu,to prawdziwa rewolucja; starszy do przedszkola ,młodszy zostaje z moją mamą).Zobaczymy co to będzie :-)

zobacz wątek
15 lat temu
petra

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry