Rejestracja | Logowanie
Anita - opinia
Było fajnie . W zupie rybnej mogło by być ciut więcej ryby, ale pewnie i cena byłaby wyższa. Obsługa miła.
Cytat: ukryj cytat
Odpowiedź
Autor