Odpowiadasz na:

Anita - opinia

Było fajnie . W zupie rybnej mogło by być ciut więcej ryby, ale pewnie i cena byłaby wyższa. Obsługa miła.

Było fajnie . W zupie rybnej mogło by być ciut więcej ryby, ale pewnie i cena byłaby wyższa. Obsługa miła.

zobacz wątek
3 lata temu
~Anita

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry