Bar U Chiefa

Bary

Gdańsk, al. gen. Józefa Hallera 267

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Xxx - opinia Zupa cebulowa Ok ale porcja faktycznie dla dzieci,hamburger jak z MC, ceny...
~Xxx
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 1 maja 2023

Maria - opinia Dobre jedzenie i porcje za takie ceny, inne restauracje w okolicach mają ceny...
~Maria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 marca 2023

Anita - opinia Było fajnie . W zupie rybnej mogło by być ciut więcej ryby, ale pewnie i cena...
~Anita
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 listopada 2022

Tommy - opinia Obsługa nie miła, jakby za karę pracowała. Jedzenie nie zbyt dobre a...
~Tommy
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 sierpnia 2022

AK - opinia Dla mnie najgorsze miejsce jakie odwiedziłam od wieku, wielu lat. Porcje...
~AK
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 sierpnia 2022

Annn - opinia Najgorszy obiad jaki zjadłam nad morzem , kotlet przypalony , porcje jak dla...
~Annn
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 sierpnia 2022

Robert - opinia Nie polecam tego miejsca. Ceny i menu ok, ale obsługa na poziomie żenady....
~Robert
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 lipca 2022

Magda - opinia Dorsz okropny! Porcje jak dla dzieci! Nie polecam!
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 czerwca 2022

Stracony klient - opinia wątek zamknięty Nie polecam! Tanio ale porcję jak dla dzieci. Zupa podana w filiżance, nie...
~Stracony klient
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 sierpnia 2021

Krystian - opinia wątek zamknięty Bar u Chiefa... co to za nazwa... Kto to jest ten Chief? Ogólnie polecam....
~Krystian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

Izabela - opinia wątek zamknięty Bardzo polecamy. Zawsze przyjeżdżamy na dorsza do Chiefa. Pyszna, świeża...
~Izabela
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 października 2021

Zdzich i Renata z Podkarpacia. wątek zamknięty Średnio raz na dwa lata spędzamy z żoną czas w Gdańsku-Brzeźnie i zawsze pod...
~Zdzich Pietrucha
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lipca 2018

Pysznie i smacznie wątek zamknięty Jakies dwa tyg temu wraz z rodzinka odwiedziliśmy Bar U Chiefa. Po...
~Mala mi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lipca 2018

PORAŻKA wątek zamknięty Totalna porażka! nigdy nie jadłam jeszcze tak niedobrego, przypalonego...
~paulina
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 października 2016

Omijać ...... wątek zamknięty Dzisiaj niedziela - pojechaliśmy na obiad. Flądra. Filet smażona na starym...
~Baba
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lipca 2017

Super zadowoleni wątek zamknięty Super rybka i inne dania sympatyczna obsługa i atmosfera zostaliśmy...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

Żenada wątek zamknięty Radzę omijać szerokim łukiem ten lokal!! Sprzedawczyni pracuje jak za karę....
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 września 2016

Facet po chamsku rżnie klientów na wadze ryb wątek zamknięty Facet po chamsku rżnie klientów na wadze ryb. Na pytanie przy zamawianiu ile...
~klient
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2016

Facet po chamsku rżnie klientów na wadze ryb wątek zamknięty Facet po chamsku rżnie klientów na wadze ryb. Na pytanie przy zamawianiu...
~klient
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2016

mega! wątek zamknięty Kiedy przyjechałam do Gdańska przez deszcz wraz z mama wstapilam do baru u...
~rozowo wlosa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry