Odpowiadasz na:

Piotr - opinia

Cały czas byłem zaopiekowany przez projektanta, od projektu po samo wydanie. Kontakt super. Prace szybko poszły. Polecam

Cały czas byłem zaopiekowany przez projektanta, od projektu po samo wydanie. Kontakt super. Prace szybko poszły. Polecam

zobacz wątek
3 lata temu
~Piotr

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry