Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jarosław Sopiński - ocena nowy temat Firmie NovaHouse zleciłem kompleksowe wykończenie 57-metrowego mieszkania....
~Jarosław Sopiński
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 19 kwietnia 2024

Piotr - ocena Solidna ekipa. Projekt mieszkania sztos. Wszystko poukladane tak jak zona...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 16 stycznia 2024

KatarzynaNawrocka - ocena Skorzystałam z usługi wykończenia pod klucz w firmie NovaHouse, ponieważ...
~KatarzynaNawrocka
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 11 stycznia 2024

Joanna Kaczmarek - opinia Właśnie odebraliśmy klucze do naszego świeżo wykończonego mieszkania. Firma...
~Joanna Kaczmarek
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 2 sierpnia 2023

Katarzyna Romaniuk - opinia Serdecznie polecam firmę Novahouse do wykończenia wnętrz pod klucz. Firma...
~Katarzyna Romaniuk
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 2 sierpnia 2023

Klient - opinia Zero zaangażowania, brak kontaktu, poprawki nie zrobione, nie wywiązują się z...
~Klient
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 18 lipca 2023

Jerzy - opinia Firma działa bardzo sprawnie i szybko. Ich projekt to pomysł z moich marzeń....
~Jerzy
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 24 maja 2023

Rafal - opinia Spotkanie z projektantem było bardzo kreatywne. Cały czas czułem się...
~Rafal
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 marca 2023

Jacek - opinia Zleciłem Novahouse projekt i wykończenie pod klucz. Miałem do dyspozycji na...
~Jacek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 marca 2023

Piotr - opinia Cały czas byłem zaopiekowany przez projektanta, od projektu po samo wydanie....
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 marca 2023

Joanna - opinia Współpraca godna polecenia. Bezproblemowi, konkretni i solidni. Pozdrawiam...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lutego 2023

Jarosław Gilewicz - opinia Novahouse jest dla ludzi, którzy potrzebują profesjonalnej ekipy, która...
~Jarosław Gilewicz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lutego 2023

Joanna - opinia Spotkanie pierwsze otworzyło mi oczy na to co mogę zrobić ze swoim...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 lutego 2023

Marcin - opinia Pierwsze spotkanie aranżacyjne w showroom zrobiło na nas wrażenie, zdobyliśmy...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 lutego 2023

Tomasz - opinia Bardzo dobrze przygotowana oferta, szybki montaż, indywidualne podejście,...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 stycznia 2023

Arek - opinia Polecam, jestem bardzo zadowolony z remontu mieszkania. Profesjonalna obsługa...
~Arek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 stycznia 2023

Marta - opinia Umówiłam się na spotkanie z Novahouse, konsultacja z projektantem otworzyła...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 stycznia 2023

Marta - opinia Umówiłam się na spotkanie z Novahouse, konsultacja z projektantem otworzyła...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 stycznia 2023

Rafał - opinia Polecam firmę Novahouse. Urządzenie mieszkania przebiegło szybko i sprawnie.
~Rafał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 stycznia 2023

Tomek - opinia Pomimo problemów technicznych, które wynikły w trakcie realizacji remontu...
~Tomek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 grudnia 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry