Odpowiadasz na:

Emigrant - opinia

pisze z zagranicy bez polskich liter w latach 1964-71 studiowalem na wydziale BM Budowa Maszyn ktorego juz niema

pisze z zagranicy bez polskich liter w latach 1964-71 studiowalem na wydziale BM Budowa Maszyn ktorego juz niema

zobacz wątek
3 lata temu
~Emigrant

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry