Politechnika Gdańska

Szkoły wyższe

Gdańsk, Gabriela Narutowicza 11/12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Emigrant - opinia pisze z zagranicy bez polskich liter w latach 1964-71 studiowalem na wydziale...
~Emigrant
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 7 czerwca 2023

Tomek - opinia Najlepsza uczelnia w Trójmieście!
~Tomek
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 25 kwietnia 2023

słuchacz studiów Standardy ISO - opinia Studia na miernym poziomie. Większość prowadzących po prostu omawia punkt po...
~słuchacz studiów Standardy ISO
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 marca 2023

Emigrant - opinia Pisze to bez polskich liter z Francji gdzie wyemigrowalem za czasos komuny w...
~Emigrant
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 marca 2023

Inżynieria danych na PG a język angielski wątek zamknięty Witam. Znalazłem na stronie uczelni informacje ze studia są prowadzone...
~Michał Mauah
4

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 marca 2018

PG wątek zamknięty Bardzo dużo zależy od wybranego Wydziału i kierunku studiów. Wiele pozostaje...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 czerwca 2019

PG z podstawa z matematyki wątek zamknięty Czy ciężko jest się utrzymać na studiach po matematyce podstawowej w LO? Jak...
~I rok
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 września 2018

Materiały transport na WILIŚ wątek zamknięty Hej. Jestem absolwentką PG na wydziale WILIŚ kierunek Transport. Ostatnio...
~Agata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 września 2018

Sekcja koszykarska wątek zamknięty Hej. Chciałbym się dowiedzieć, czy ciężko się dostać do sekcji koszykarskiej...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lipca 2018

Jestem absolwentem. wątek zamknięty Nie żałuje. Może nie wszystko miało sens. Ale w ostatecznym rozrachunku moja...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 maja 2018

BHP zaoczne podyplomowe wątek zamknięty Hej :-). Właśnie zastanawiam się nad zrobieniem podyplomowki z BHP na PG....
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 maja 2018

Chętni wątek zamknięty Witam Byłby ktoś w stanie przybliżyć mi liczbę chętnych osób w poprzednim...
~Tw0jst4ryszczur
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 maja 2018

Sobota wątek zamknięty Witam, mam pytanie dotyczące edukacji weekend owej na kierunku...
~Rafal
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Wyprzedaż sprzętu z laboratorium!!!! wątek zamknięty Witam, Wynajmuję budynek po laboratorium i mam na zbyciu mnóstwo sprzętu!!!...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lutego 2018

Egzamin z hydrauliki wątek zamknięty Jak przejść. To jak wiecie .pomóżcie
~Gabriel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lutego 2018

Zbieram ekipę na narty 15-23.12.17 Francja wątek zamknięty Cześć, Zbieram ekipę studentów na wyjazd w Alpy do Les Orres za 1199 zł. W...
~maciek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Prace MGR INŻ Projekty - DROGI Bud. OGÓLNE i ENERGOOSZCZĘDNE wątek zamknięty Witam Jestem absolwentem budownictwa z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 listopada 2017

Jakość studiów - informatyka na PG wątek zamknięty Witajcie :) Mam zamiar dostać się na PG na wydziale Informatyki, jednak moje...
~Monia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 listopada 2017

Dno wątek zamknięty Poza reliktowym programem nauczania, niesamowitymi cenami za powtarzanie nic...
~Zmęczony
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

Uczelnia na 3+ (zaliczone ;p) wątek zamknięty Zrobiłem MGR uzupełniające na ZiE wszystko w terminie ale już po drugim...
~Piotras
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1235

postów

376

wątków

do góry