Odpowiadasz na:

Re: endokrynolod

ja się zapisałam do endomedu. Nawet spory wybór lekarzy. Ale to w Gdańsku ;/

ja się zapisałam do endomedu. Nawet spory wybór lekarzy. Ale to w Gdańsku ;/

zobacz wątek
14 lat temu
~jozia

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry