Odpowiadasz na:

Pablo - ocena

Dawno nie byłem w tak profesjonalnym centrum stomatologicznym. I do tego personel z uśmiechem na buziach. Niby tak niewiele a jak wiele zmienia. Podejście pro klient na najwyższym poziomie!

Dawno nie byłem w tak profesjonalnym centrum stomatologicznym. I do tego personel z uśmiechem na buziach. Niby tak niewiele a jak wiele zmienia. Podejście pro klient na najwyższym poziomie!

zobacz wątek
2 lata temu
~Pablo

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry