Neodental

Stomatolodzy

Rumia, Filtrowa 18/L2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dorina - opinia nowy temat Byłam już parę razy, zawsze wszystko jest dokładnie tłumaczone, a lekarze...
~Dorina
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 30 lipca 2020

Anna - opinia nowy temat Korzystam z usług centrum Neodental od prawie dwoch lat. Wszystkie zabiegi:...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 6 lipca 2020

Jessica - opinia nowy temat Polecam dr. Kite, podejscie do pacjeta na najwyzszym poziomie :)
~Jessica
-

dodano: 6 lipca 2020

Roman - opinia nowy temat Jestem bardzo zadowolony. Dr Kita jest w mojej ocenie profesjonalistą.
~Roman
-

dodano: 20 czerwca 2020

Marta - opinia nowy temat Polecam dr Bartosz Kita. Bardzo fajne podejście do pacjenta, który panicznie...
~Marta
-

dodano: 10 czerwca 2020

Natalia - opinia nowy temat Najwyższy poziom usług, wszystko na miejscu, polecam.
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 maja 2020

Paulina - opinia nowy temat Nic dodać nic ująć! Szczerze polecam!
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 21 kwietnia 2020

Andrzej - opinia nowy temat Trafiłem tutaj z bólem pod koronką zęba. Nie mogłem wcześniej zarejestrować...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 11 kwietnia 2020

Jadwiga K. - opinia nowy temat Do Centrum Stomatologicznego neodental trafiłam z bólem zęba. Już na wstępie...
~Jadwiga K.
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 1 kwietnia 2020

Maria J. - opinia nowy temat W dniu dzisiejszym po raz pierwszy byłam na wizycie u Pana dr Marcina Drążka....
~Maria J.
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 31 marca 2020

Ana - opinia Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Higienistki Pauliny. Profesjonalne...
~Ana
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 10 listopada 2019

Brak trafnej diagnozy Pomimo wysokiej klasy wyposażenia placówki stomatologicznej, brak...
~Bożena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 lipca 2019

Polecam Jestem pod ogromnym wrażeniem. Miałam możliwość korzystania z Państwa usług....
~Monia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 marca 2019

Super klinika dentystyczna Zastrzyki znieczulenia wykonują tak ze nie czuć bólu , polecam każdemu kto...
~Roman Bondar
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 marca 2019

Fantastyczna klinika stomatologiczna. Do kliniki uczęszczam od ponad roku. Nowoczesne wyposażone gabinety, wzorowa...
~Miroslawa Brejska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 stycznia 2019

Najlebsza klinika stomatolobiczna w Trójmieście wątek zamknięty Wspaniali lekarze, przemiła obsługa Pań Asystentek. Polecam wszystkim którzy...
~Krzysztof Guz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 listopada 2017

Jestem pod wrażenien wątek zamknięty Profesjonalizm, wspaniałe podejście do pacjenta. Byłam przerażona idąc na...
~Marzena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 lipca 2017

Godna polecenia wątek zamknięty Polecam Dzisiaj miałam przyjemność odwiedzić Neodental Zabieg usunięcia...
~MAŁGORZATA
-

dodano: 2 lutego 2017

Michał - opinia wątek zamknięty Sylwestra spedzilem z opochnieta twarza na apapie i po nowym roku udalem sie...
~Michał
-

dodano: 24 stycznia 2017

Polecam ;) wątek zamknięty Po naprawdę wielu wizytach tylko utwierdzilem sie w przekonaniu ze tak miłej,...
~Krzysiek z zaświatów ;)
-

dodano: 2 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry