Re: Mamusie majowo-czerwcowo-lipcowe 2012 *28
No proszę jak dużo Agnieszek :) To jutro dziewczynki świętujemy :)
Ja właśnie wróciłam z Klifu- dwie godziny łaziłyśmy z mamą po sklepach i ledwo dotaszczyłam się do domu, a na 19...
rozwiń
No proszę jak dużo Agnieszek :) To jutro dziewczynki świętujemy :)
Ja właśnie wróciłam z Klifu- dwie godziny łaziłyśmy z mamą po sklepach i ledwo dotaszczyłam się do domu, a na 19 jeszcze SR a tak mi się dzisiaj kompletnie nie chce :(
Oczywiście lody w grycanie już były, także stosuję się do waszych rad :) Białko przede wszystkim :) W sumie u doktorka jak się dzisiaj zważyłam to nie było tak źle 10kg na plusie- zaczynałam mając 61, teraz mam 71. Także nie jest źle a w pracy wszyscy mówili że wogóle tych kilogramów po mnie nie widać- że wszystko poszło w brzuch.
No i wiecie co kupiłam sobie dzisiaj sukienkę UWAGA na chrzciny małego :) Kupiłam M będę miała motywację aby po ciąży w nią wejść, albo potem będę przeciągać chrzciny aż się w nią wbiję :) Ale jest śliczna i nie mogłam się powstrzymać :)
zobacz wątek