Odpowiadasz na:

Re: Mamusie i dzieciaczki lipiec-sierpień 2011 *40*

PIEPRZĘ dni alergena :(((((
niestety jest tylko gorzej i gorzej. odstawiamy ryby na najbliższe pół roku. ledwo Wam napisałam na forum, a Anielcia zaczęła wyć z bólu. i tak wyje do teraz.... rozwiń

PIEPRZĘ dni alergena :(((((
niestety jest tylko gorzej i gorzej. odstawiamy ryby na najbliższe pół roku. ledwo Wam napisałam na forum, a Anielcia zaczęła wyć z bólu. i tak wyje do teraz. teraz mąż ją tuli. daliśmy przeciwbólowe, nafaszeorwaliśmy zyrteckiem. buzia wygląda coraz gorzej.a ja ryczę razem z młodą.

Monika, Aniela jest na pepti. nie chciałą w ogóle pić mleka importowanego. wraz z jej niechęcią poszła z dymem nasza nadzieja na wyleczenie alergii (mleka rozbite na wolne aminokwasy leczą także alergie wielopokarmowe, nie pomagają tylko na alergię/nietolerancję białka krowiego)

zobacz wątek
14 lat temu
kulka07

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry