Odpowiadasz na:

Re: Mamusie październikowo-listopadowe 2012 cz.16

Witam sie w nowym:)
U nas nocka standardowa, pobudki regularnie co 3 godz. Jestem ciekawa jak to możliwe, ze taki mały organizm wie, że właśnie mineły 3 godz z zegarkiem w ręku. My na... rozwiń

Witam sie w nowym:)
U nas nocka standardowa, pobudki regularnie co 3 godz. Jestem ciekawa jak to możliwe, ze taki mały organizm wie, że właśnie mineły 3 godz z zegarkiem w ręku. My na szczęście, odpukać, nie mamy problemu z kupą, jest regularna codziennie o tej samej porze i bez większego wysiłku. Z zasypianiem też jest ok, po prostu odkładam do łóżeczka i sama ide spać. Mały zasypia bardzo szybko. Na szczęście, bo jak by tak było że musiałabym z nim chodzić czy tez go jakoś usypiać to pewnie w pracy by się mnie przestraszyli. A tak to tylko sama siebie się moge przestraszyć z rana jak patrze w lusterko:) Później makijaż i jest lepiej.
Ja dziś pierwszy raz jestem cały dzień sama z moją dwójką i jak na razie jest całkiem ok. Aż jestem w szoku. Zobaczymy jak jutro dzień nam minie.
Pozdrawiam i miłej niedzieli.

zobacz wątek
12 lat temu
~amoruccia

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry