Re: MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2013 CZ.2
-mTusia- ja byłam taka głodna, że wyjadałam w czasie robienia, a dlatego, że taką pyszną chińszczyznę robię :D bo to nic szczególnego - mrożone warzywa (ale nie każda mieszanka ma fajny skład),...
rozwiń
-mTusia- ja byłam taka głodna, że wyjadałam w czasie robienia, a dlatego, że taką pyszną chińszczyznę robię :D bo to nic szczególnego - mrożone warzywa (ale nie każda mieszanka ma fajny skład), mięsko (drób lub wieprzowina, co tam akurat mam w lodówce), sos sojowy i mieszanka przypraw 5 smaków kamisa chyba. Najważniejsze, żeby mięsko szybko usmażyć na dużym ogniu, a warzywa żeby były chrupkie :) aha, i robię z makaronem ;] kupuję taki zwykły, typu krajanka, jak do rosołu :D
ooo, następny synek - agsia :D
a może będziemy wpisywać obok dat, jaka płeć jest przewidziana przez gina, i zobaczymy na koniec ile się sprawdziło? :D
ja z witaminek łykam tylko kwas foliowy, a ostatnio magnez, bo coś mi powieki skaczą ;/ muszę sobie kupić jakiś zestaw dla kobiet w ciąży..
poduchę do spania mam, po tamtej ciąży ją zostawiłam, ale na razie wciąż leży w szafie. Na razie śpi mi się wygodnie, chyba tak, jak mówicie - na półbrzuchu :D ale bez dyskomfortu.
-mTusia- jak już Ci się źle śpi, to kup sobie taką poduchę, jest mega różnica :) ja swoją wyjmę, gdy poczuję, że jest już potrzebna :) i rzeczywiście, używałam mojej do karmienia.
ja nie mam kształtu C, jak ta z linka mentorki. Mam podobnie długą i grubą, ale nie jest w zaokrąglonym kształcie, tylko prosta.
co do sposobu, żeby się zmieścić w łóżku - ponieważ lepiej jest spać na lewym boku, to z poduszką zajmowałam (i będę zajmować, hehehe) lewą stronę łóżka (patrząc z pozycji leżenia na plecach) i wtedy poduszka jest na zewnątrz, a mąż się może przytulać :D
..a teraz czas spać! udanego weekendu!
zobacz wątek