Re: WRZEŚNIOWO - PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 (14)
Cześć Mamuśki :)
W weekend nie zakładałam na forum, a tu tempo jak zwykle eksperesowe :)
Marta ja tez ostatnio tak mam, ze wszystko, co kupuje to dla Malego, a sobie nic...
rozwiń
Cześć Mamuśki :)
W weekend nie zakładałam na forum, a tu tempo jak zwykle eksperesowe :)
Marta ja tez ostatnio tak mam, ze wszystko, co kupuje to dla Malego, a sobie nic :(Nie myślałam, ze do tego dojdzie hehe. Mężowi kupiłam na pocieszenie koszulkę polo, bo narzekał, ze tylko Małemu cos kupuje, a o nim to zapominam ;p Ostatnio w Smyku i H&M wydalam kolejne 150 zl i wcale nie kupiłam tych ubranek dużo. A ogólnie wydałam już tyle na ubranka, że wole nie liczyć. Ale zrobiłam już przegląd ubranek, które mam i wyszło, ze najwięcej mam w rozmiarze 68, a najmniej 56. Na 62 powinno mi wystarczyć, to co jest.
Katka pod jakim hasłem sa te zdjęcia z warsztatów na fb? Bo sprawdzałam profil Mama i ja i nie znalazłam fotek z Gdańska.
Dora tez mam już wózek w domu, ale ja poki co mam go złożony i przykryty, bo pokoik jeszcze nie gotowy, a nie chce aby się zakurzył ;)
Dora masz już brzuch pod sam biust, to nie źle :) u mnie do biustu jeszcze dużo postało, bo raczej u mnie brzuch idzie do przodu, a nie do góry. A z noszeniem staników to mam problem już od początku ciąży, ciągle mnie cos uwiera :( Kupiłam już 4 staniki w ciąży i żaden nie jest idealny. Mam stanik do karmienia z firmy Alles Mama, ale ma druty i po dłuższym noszeniu uciska. Ale i tak zamierzam kupić te właśnie bez drutów, może one się sprawdzą.
Ania83 to ja pisałam o jodze w Gdyni. Tylko tak się zastanawiam czy w sierpniu będę miała sile chodzić, bo to będzie już mój ostatni miesiąc ciąży :) Ale jeśli będę się dobrze czuła to jestem chętna też w sierpniu.
Apoloniia, co do stawiania łóżeczka to ja mam zamiar poczekać do porodu. Ale mój mąz się upiera, że jak urodzę to on nie będzie w stanie go złożyć, bo zamierza świętować narodziny syna ;) Ale ogólnie widok pustego łóżeczka na długo przed porodem to jakoś mnie przeraża. Ale każdy robi tak jak mu odpowiada.
Aga moje osiedle to niby Grabówek, ale niektórzy mówią , że to już Leszczynki. Ale ja mówię, że mieszkam pod lasem;)
Marta ja się smaruje nawet 50, jeśli nie chce się opalić, bo mam jasna karnacje. Ale jak chce się troszkę zarumienić to 20.
zobacz wątek