Odpowiadasz na:

Re: WRZEŚNIOWO - PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 (14)

Kochane, miałam ocenić żal na opuchnięte nogi który kiedyś kupiłam... i wiecie... należę do osób które nie mają czasu na takie rzeczy jak balsamy/kremy i te de ;P zatem po przeszło miesiącu mogę... rozwiń

Kochane, miałam ocenić żal na opuchnięte nogi który kiedyś kupiłam... i wiecie... należę do osób które nie mają czasu na takie rzeczy jak balsamy/kremy i te de ;P zatem po przeszło miesiącu mogę Wam powiedzieć że to jest cud!! mam genetyczne kłopoty z żyłami (żylakami, opuchnięciami i skurczami) a w ciąży mi się to zwiększyło tak że lepiej nie mówić :/ miałam dziś w nocy skurcze w obu łydkach mimo spania przy uchylonym oknie i z nogami w górze, wstałam rano z takimi nogami że lepiej nie mówić :/ no i wiecie, stwierdziłam że co mi zależy i wyciągnęłam ten żel... 10 min później miałam nóżki jak u nastolatki :D zero opuchlizny, bólu, pulsowania, ciężkości :D rewelacja, przed wyjściem do pracy nałożyłam jeszcze raz i pierwszy raz wróciłam po pracy na "własnych nogach" :D mogę z czystym sercem polecić bielada żel dla kobiet w ciąży i po porodzie na opuchnięte nogi :)

A poza tym u mnie nic nowego ;P szykujemy się intensywnie na narodziny syna :D w pokoiku już są puste szafki, a jak zajęte to przez zabawki (po nas ;P), dzielnie wybieram rzeczy dla Maleństwa, ale trzeba w sobotę się wybrać na sklepy oblookać co i jak ;)

Młody daje mi codziennie znać że jest bym o Nim nie zapomniała - na pewno Mamusia nie zapomni ;) ach jak ja Go kocham!! chociaż jeszcze 17tyg zanim Go przytulę :)

zobacz wątek
12 lat temu
1985sloneczko

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry