Odpowiadasz na:

Agata - opinia

Kuchnia zrobiona jest zgodnie z projektem, solidnie i pięknie. Jestem mega zadowolona. Polecam !!!

Kuchnia zrobiona jest zgodnie z projektem, solidnie i pięknie. Jestem mega zadowolona. Polecam !!!

zobacz wątek
12 lat temu
~Agata

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry