Odpowiadasz na:

Darek - opinia

Miarą dobrego doradcy jest to w jaki sposób poradzi sobie w nietypowych, bardziej skomplikowanych przypadkach. A taki właśnie był mój przypadek. Wiedza, doświadczenie i rutyna pana Karola pozwoliła... rozwiń

Miarą dobrego doradcy jest to w jaki sposób poradzi sobie w nietypowych, bardziej skomplikowanych przypadkach. A taki właśnie był mój przypadek. Wiedza, doświadczenie i rutyna pana Karola pozwoliła mi na zachowanie spokoju od dnia, w którym pierwszy raz się skontaktowałem po dzień, w którym podpisałem umowę kredytową.
Kompetentny i solidny doradca finansowy. Otrzymałam pomoc w swojej trudnej sytuacji finansowej niemówiąc beznadziejnej -wpadkem tzw. "spirale zadurzenia".
Byłam przekonany, że żaden bank nie udzieli mi kredytu, jednak wszystko zmieniło się dzięki Panu Karolowi który poprowadził mnie i wskazał co powinełem zrobić aby zwiększyć swoją zdolność kredytową.
Doradztwo finansowe Pana Karola zasługuje na najwyższą ocenę. Człowiek czuje się obsługiwany przez osobę na poziomie, która posiada pełną wiedzę w zakresie świadczonych usług. Bardzo gorąco Polecam.Dziękuję i pozdrawiam
Darek z Poznania

zobacz wątek
11 miesięcy temu
~Darek

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry