Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Justyna - opinia wątek zamknięty Pan Karol jest odpowiednią osobą na tym stanowisku. Duża wiedza, lata...
~Justyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 lutego 2021

Darek - opinia wątek zamknięty Miarą dobrego doradcy jest to w jaki sposób poradzi sobie w nietypowych,...
~Darek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 stycznia 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam!!! Pan Karol to świetny specjalista. Pomógł mi w...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2020

Karolina F - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam to biuro kredytowe! Wcześniej sama chodziłam po bankach i tak...
~Karolina F
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2020

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam. Profesjonalna pomoc przy staraniu się o kredyt :)
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lutego 2020

Basia i Karol - opinia wątek zamknięty Zacznę od tego, że nie dziwią nas same pozytywne opinie o Panu Karolu. Kiedy...
~Basia i Karol
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 listopada 2019

Po prostu lepsi od innych wątek zamknięty Polecam bez żadnych wątpliwości. Byłem już bardzo zniechęcony i miałem za...
~Tomasz S.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2019

Aleksandra Chudzińska - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam Pana Karola!! Nie ma dla niego rzeczy nie...
~Aleksandra Chudzińska
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lipca 2019

Kredyt hipoteczny wątek zamknięty Trafiłem do pana Karola po wcześniejszej wizycie u innego doradcy, który już...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

Polecam wszystkim w trudnej sytuacji wątek zamknięty Do Pana Karola trafiłem już poraz drugi i poraz drugi uzyskałem pomoc. Już...
~Adrian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 stycznia 2019

Fachowiec wątek zamknięty Mój przypadek był nieszablonowy i oczywiście...termin na wczoraj. Pan Karol...
~Damian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 września 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Bardzo polecam i bardzo dziękuję. Pan Karol to pełen profesjonalizm,...
~Renata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 września 2018

Bardzo dobry doradca finansowy. wątek zamknięty Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Nie miałem żadnych szans na uzyskanie...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Z czystym sumieniem,bardzo,bardzo,polecamy. wątek zamknięty Bardzo i zdecydowanie polecamy pana Karola w tym co robi jest...
~S.M
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2018

Cuda się zdrzają wątek zamknięty Dokładnie 2 miesiące temu byłam zadłużona po uszy, moje 2 wypłaty nie...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 stycznia 2018

YOUR FINACE NA 100% wątek zamknięty Trafiłem do YOUR FINANCE z problemami kredytowymi i bardzo słabym BIK ....
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

100% na TAK wątek zamknięty Do Pana Karola trafiłam z polecenia koleżanki. Interesował mnie kredyt na...
~Judyta z Tucholi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 grudnia 2017

Kredyt hipoteczny wątek zamknięty Trafiłem do Pana Karola po przeczytaniu opinii w internecie. Dwóch innych...
~Jakub
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 listopada 2017

Perfekcja od początku do końca wątek zamknięty Do A&K Your Finance trafiłam po przeczytaniu opinii w internecie. Przyznam,...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 listopada 2017

trudny kredyt- A&K Your Finanse to dobry adres wątek zamknięty Trafiłam do pana Karola z A&K Your Finanse ze słabym Bikiem i w ciężkiej...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry