Odpowiadasz na:

Emilia Lampka - opinia

Chcieliśmy szybko wynająć mieszkanie, dlatego potrzebowaliśmy w dwa tygodnie znaleźć sprawdzonych i rzetelnych klientów na wynajem świeżo wyremontowanego mieszkania. Pani Izabela od pierwszej... rozwiń

Chcieliśmy szybko wynająć mieszkanie, dlatego potrzebowaliśmy w dwa tygodnie znaleźć sprawdzonych i rzetelnych klientów na wynajem świeżo wyremontowanego mieszkania. Pani Izabela od pierwszej rozmowy telefonicznej była konkretna, nastawiona na potrzeby klienta oraz bardzo otwarta na różne rozwiązania. Kiedy inne biura stwierdziły, że dwa tygodnie na znalezienie rzetelnych klientów to za mało czasu, Pani Izabela stwierdziła, że to jest spokojnie do zrobienia. No i było . Niesamowita Kobieta i przede wszystkim świetny Fachowiec! Jeśli jest potrzeba pracuje w weekendowe wieczory. Oczywiście zadanie zrealizowane - klienci zgodnie z wymogami wyszukani w ekspresowym tempie. Dla Pani Izy nie ma rzeczy niemożliwych!
Trafiliśmy do Pani Izabeli Wiater z polecenia, ponieważ inni jej Klienci byli mega zadowoleni! Nie odważyłabym się już nigdy na eksperymenty z innym biurem niż BCN i to tylko z Panią Izą!
Dziękujemy za profesjonalizm, ludzkie podejście, zrozumienie i 100% dopasowanie do potrzeb Klienta! Pani Izo z pewnością wrócimy!

zobacz wątek
1 rok temu
~Emilia Lampka

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry