Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anita - ocena Witam , polecam Panią Izę Wiater i biuro BCN , szybko i skutecznie...
~Anita
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 24 stycznia 2024

Matt - ocena Profesjonalnie, szybko i ze świetnym kontaktem z klientami. Dzięki...
~Matt
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 19 października 2023

A.P.O. - opinia Polecam! Bardzo fachowa pomoc w sprzedaży nieruchomości, ogromny zasób wiedzy...
~A.P.O.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 kwietnia 2023

Katarzyna - opinia Bardzo cenię sobie współpracę z BCN. Pomijając wynajem mieszkania, który...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 marca 2023

Karolina - opinia Mialam okazje wspopracowac z Pania Dorota Diller przy sprzedazy mojej...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 grudnia 2022

Karolina - opinia Serdecznie polecam współpracę z Panią Izabelą Wiater. Mam przyjemne...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 maja 2022

Mariusz - opinia Bardzo profesjonalnie i szybko przeprowadzona usługa poszukiwania najemcy dla...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 maja 2022

Emilia Lampka - opinia wątek zamknięty Chcieliśmy szybko wynająć mieszkanie, dlatego potrzebowaliśmy w dwa tygodnie...
~Emilia Lampka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2022

Iza i Mateusz - opinia wątek zamknięty Jako młodzi ludzie byliśmy totalnie zagubieni jeśli chodzi o zakup...
~Iza i Mateusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2022

Piotr - opinia wątek zamknięty Skorzystałem z usług z polecenia i się nie zawiodłem. Bardzo dobra...
~Piotr
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 lutego 2022

Monika - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam Firmę BCN, która od kilku lat zarządza nieruchomością. W...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 maja 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Z ogromną przyjemnością polecam Bałtyckie Centrum Nieruchomości. Firma...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 maja 2021

Ewa Jasiniecka - opinia wątek zamknięty Bardzo sprawne biuro, przemiła i kompetentną obsługa. Korzystam po raz...
~Ewa Jasiniecka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2021

Kasia Pomorska - opinia wątek zamknięty BCN to profesjonalizm i obsługa na poziomie, o który - wbrew pozorom - w tej...
~Kasia Pomorska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 stycznia 2021

Piotrek - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam biuro BCN, które pomogło mi szybko sprzedać mieszkanie...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 grudnia 2020

Teresa z Gdyni - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Urok osobisty pani Izabeli, połączony z...
~Teresa z Gdyni
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 listopada 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Jako osoba kupująca nieruchomość nie spodziewałam sie tak miłej współpracy z...
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 listopada 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Z Panią Izabelą współpraca to czysta przyjemność Sprzedaż naszego mieszkania...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 listopada 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Korzystałam z usług BCN już po raz kolejny, i jak zawsze jestem bardzo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 listopada 2020

Adam - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam Bałtyckie Centrum Nieruchomości jako Zarządcę...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 listopada 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry