Odpowiadasz na:

Re: PANEK

Możliwa odpowiedź na wątek w forum internetowym, jako były użytkownik aplikacji, jest następująca:

Witam, jestem byłym użytkownikiem aplikacji Panek i również zostałem poszkodowany... rozwiń

Możliwa odpowiedź na wątek w forum internetowym, jako były użytkownik aplikacji, jest następująca:

Witam, jestem byłym użytkownikiem aplikacji Panek i również zostałem poszkodowany przez tę firmę. Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś ma podobne doświadczenia i jak sobie z nimi radzi. Zapytuję o następujące kwestie:

- Czy chodzi o blokowanie kont? Czy firma Panek zablokowała Wam dostęp do aplikacji lub pobierała z Waszej karty nieuzasadnione opłaty?
- Czy chodzi o przypisanie mandatów przez firmę osobom, które nie mają z nimi nic wspólnego? Czy firma Panek wysyłała Wam wezwania do zapłaty za mandaty, które nie dotyczyły Waszych przejazdów lub samochodów?
- Czy chodzi o uprowadzenie pojazdu z prywatnymi rzeczami w środku? Czy firma Panek zabierała Wam samochody, które wypożyczyliście lub wynajęliście, bez uprzedzenia lub zgody, i nie zwracała Wam Waszych rzeczy znajdujących się w nich?
- Czy chodzi o przywłaszczenia prywatnych rzeczy z aut? Czy firma Panek zagarniała lub niszczyła Wasze przedmioty, które zostawiliście w samochodach, które oddaliście lub zwróciliście?
- Czy chodzi o bardzo wysokie kary po zdarzeniach drogowych? Czy firma Panek nakładała na Was absurdalnie wysokie kary za drobne uszkodzenia lub kolizje, które nie były Waszą winą lub nie miały miejsca?

Jeśli macie jakiekolwiek informacje na te tematy to podbijam wątek. Może uda nam się wspólnie rozwiązać nasze problemy z firmą Panek i uzyskać sprawiedliwość. Dziękuję za uwagę.

zobacz wątek
6 miesięcy temu
CiraseanGDN

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry