Odpowiadasz na:

Adrian - opinia

Siostra zapisana na masaż Shirodhara w ramach prezentu urodzinowego. Był to specjalnie dedykowany prezent by mogła sie zrelaksować specjalnie celowany dla osób które odczuwają stres, potrzebują... rozwiń

Siostra zapisana na masaż Shirodhara w ramach prezentu urodzinowego. Był to specjalnie dedykowany prezent by mogła sie zrelaksować specjalnie celowany dla osób które odczuwają stres, potrzebują głębokiego odprężenia i relaksu. Tutaj nic takiego nie miało miejsca, zamiast odprężyć się wyszła stamtąd bardziej zdenerowowana i spięta. Do pomieszczenia gdzie leżała co chwilę przychodziła inna masażystka i pytała się o coś tej drugiej. Chyba jeden kran na cały lokal bo również wszystkie z niego korzystały- ciągłe odkręcanie wody na maksa i robienie hałasu. Chyba nie tak powinien wyglądać masaż a już w szczególności tego rodzaju. Pojechałem osobiście wyjaśnić sprawę bo siostrze było głupio, w końsu był to prezent urodzinowy.

Na miejscu zostawiłem numer i miała do mnie oddzwonić szefowa bo oczywiście panie na recepcji nic nie mogły. Nikt do mnie nie zadzwonił.
Tyle w temacie, brak profesjonalizmu i olanie sprawy to adekwatna opinia.
Nie Polecam !

zobacz wątek
9 miesięcy temu
~Adrian

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry