Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
P - opinia Świetny masaż tajski. Pani z Indonezji bardzo starała się i była miła....
~P
2

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 9 września 2019

mzdzieta - opinia Bylam na masażu z mężem i jesteśmy bardzo niezadowoleni. Był to mój drugi...
~mzdzieta
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 29 stycznia 2020

Przychylę się do poprzednich wypowiedzi Wystroj jest czarujący, masazystki bardzo mile, rytuały pozwoliłyby się...
~pati
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2019

Bywało lepiej wątek zamknięty W zeszłym tygodniu udałam się na masaż do Mana Spa. Nie była to moja pierwsza...
~Aga
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 marca 2018

Niestety nie bylem zadowolony wątek zamknięty Skorzystalem z masazu w Panstwa salonie po raz pierwszy z zona wczoraj o...
~Jan Herkules
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 czerwca 2018

Polecam Mane :) wątek zamknięty Odkąd pierwszy raz przyszłam do Mana jestem zachwycona miejscem. Można tu...
~Mary
-

dodano: 21 marca 2018

extra wątek zamknięty Bardzo mi się podobało, masażystki na najwyższym poziomi
~Aga
-

dodano: 21 marca 2018

porazka wątek zamknięty porazka pierwsza i ostatnia wizyta
~anonimowy
-

dodano: 20 lutego 2018

Miła obsługa, średnia jakość usług wątek zamknięty W internecie miejsce wyglądało na bardzo ekskluzywne ale niestety na miejscu...
~Gosia
-

dodano: 20 grudnia 2017

RELAKS wątek zamknięty Na samym wejściu powitała mnie przesympatyczna p. Alicja, dzięki której...
~EK
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 maja 2017

W pełni szczęśliwa wątek zamknięty Bardzo lubię masaże i często korzystam z usług Mana Spa. Moim zdaniem jest to...
~Agnieszka
-

dodano: 23 maja 2017

Masaż kamieniami w Mana Spa wątek zamknięty Czy ktoś korzystał z masażu kamieniami w Mana Spa? Jest to mój ulubiony...
~ermilka
-

dodano: 16 maja 2017

Nie polecam! wątek zamknięty Generalnie jestem mocno rozczarowana usługami w tym salonie. Wystroj był...
~była klientka
2

dodano: 28 czerwca 2016

Masaż postawił mnie na nogi wątek zamknięty Dziękuję za pomoc. Masaż wykonany przez Tik poprawił mi komfort życia. Jak...
~Aleksandra
2

dodano: 27 września 2011

polecam wątek zamknięty W mana day spa korzystam z zabiegów na twarz. Zawsze są one wykonywane...
~123
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 września 2016

POLECAM! wątek zamknięty Chodzę regularnie na różne zabiegi do pani Marty i mogę ją polecic z czystym...
~Anna
-

dodano: 26 lipca 2016

Nie polecam. wątek zamknięty Wybrałam się z narzeczonym na masaż dla par. Szatnia koedukacyjna, do której...
~Ola
1

dodano: 8 grudnia 2015

pełen relaks i cudowne miejsce - polecam wątek zamknięty Czuć tam prawdziwy dotyk orientu - tak jak mają hasło przewodnie. Cudowne...
~Alex
-

dodano: 26 lipca 2016

Zabieg na twarz. Nie polecam. wątek zamknięty Niejednokrotnie korzystałam z usług kosmetycznych w różnych salonach w Gdyni....
~Karolina
-

dodano: 6 marca 2016

Słaby masaz wątek zamknięty moze i to jest dobre SPA ale masaż tajski był bardzo słabiutki w zasadzie to...
~Edwin
-

dodano: 2 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry