Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adrian - opinia Siostra zapisana na masaż Shirodhara w ramach prezentu urodzinowego. Był to...
~Adrian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 sierpnia 2022

P - opinia wątek zamknięty Świetny masaż tajski. Pani z Indonezji bardzo starała się i była miła....
~P
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 września 2019

Przychylę się do poprzednich wypowiedzi wątek zamknięty Wystroj jest czarujący, masazystki bardzo mile, rytuały pozwoliłyby się...
~pati
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lutego 2019

Polecam Mane :) wątek zamknięty Odkąd pierwszy raz przyszłam do Mana jestem zachwycona miejscem. Można tu...
~Mary
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 marca 2018

extra wątek zamknięty Bardzo mi się podobało, masażystki na najwyższym poziomi
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 marca 2018

RELAKS wątek zamknięty Na samym wejściu powitała mnie przesympatyczna p. Alicja, dzięki której...
~EK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 maja 2017

W pełni szczęśliwa wątek zamknięty Bardzo lubię masaże i często korzystam z usług Mana Spa. Moim zdaniem jest to...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 maja 2017

Masaż kamieniami w Mana Spa wątek zamknięty Czy ktoś korzystał z masażu kamieniami w Mana Spa? Jest to mój ulubiony...
~ermilka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 maja 2017

Masaż postawił mnie na nogi wątek zamknięty Dziękuję za pomoc. Masaż wykonany przez Tik poprawił mi komfort życia. Jak...
~Aleksandra
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2011

polecam wątek zamknięty W mana day spa korzystam z zabiegów na twarz. Zawsze są one wykonywane...
~123
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 września 2016

POLECAM! wątek zamknięty Chodzę regularnie na różne zabiegi do pani Marty i mogę ją polecic z czystym...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lipca 2016

pełen relaks i cudowne miejsce - polecam wątek zamknięty Czuć tam prawdziwy dotyk orientu - tak jak mają hasło przewodnie. Cudowne...
~Alex
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lipca 2016

Zabieg na twarz wątek zamknięty Polecam Panią Martę - kosmetolog, bardzo miła i młoda osoba, ale z wielką...
~Joanna W.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2015

Wieczór Panieński wątek zamknięty Byłam z koleżankami w Mana Spa na Wieczorze Panieńskim. Wszystko wyszło...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lipca 2015

Dziękuję!!! wątek zamknięty Dzień dobry Pani Moniko! Chciałabym Pani serdecznie podziękować za piękny...
~Ewa P.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 grudnia 2014

rewelacyjna obsługa wątek zamknięty Mana Day Spa poleciła mi znajoma. Dzisiaj byłam na manicure w tym gabinecie i...
~Hania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

Joanna P - opinia wątek zamknięty Wspaniała i profesjonalna obsługa w salonie kosmetycznym. Bardzo miła...
~Joanna P
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lipca 2014

MIŁO I PRZYJEMNIE - POLECAM wątek zamknięty Profesjonalny masaż. Miła obsługa. Po wizycie w SPA czuję się jak w siódmym...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lipca 2014

Mana Day Spa - mój nowy dom wątek zamknięty Ludzie dzielą się na tych co potrzebują relaksu odprężenia oraz miejsca,...
~Nowonarodzony
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lipca 2014

Milo i profesjonalnie wątek zamknięty Z wielka przyjemnoscia wystawiam ocene temu salonowi kosmetycznemu. Chodze...
~A.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry