Odpowiadasz na:

Mama Dziewczynek - opinia

Właśnie zakończyliśmy naszą przygodę z Przedszkolem Teddy. Był to dla nas zarówno najszczęśliwszy jak i najsmutniejszy dzień. Najszczęśliwszy, bo wiem, że moje dzieci (starsze dziecko rok wcześniej... rozwiń

Właśnie zakończyliśmy naszą przygodę z Przedszkolem Teddy. Był to dla nas zarówno najszczęśliwszy jak i najsmutniejszy dzień. Najszczęśliwszy, bo wiem, że moje dzieci (starsze dziecko rok wcześniej zakończyło naukę i jest już w szkole) są doskonale przygotowane pod względem społecznym, merytorycznym jak i emocjonalnym do dalszych przygód.
Najsmutniejszy, ponieważ wiem, jak bardzo nasze dzieci zżyły się nie tylko ze swoimi wychowawcami, ale z całą cudowną ekipą Teddy the Bear. I nie tylko one.
Bardzo się cieszę, że dzieci miały taką dobrą, troskliwą opiekę na samym początku swojej edukacji. Indywidualne podejście Opiekunów do każdego dziecka oraz naprawdę serdeczna i miła atmosfera to jest to, czego oczekiwałam po przedszkolu.
Również położenie placówki zasługuje tutaj na dodatkową gwiazdkę blisko do placu zabaw, lasu, boiska, jednocześnie lekko na uboczu.
Polecam z serca :)

zobacz wątek
1 rok temu
~Mama Dziewczynek

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry