Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mama Dziewczynek - opinia Właśnie zakończyliśmy naszą przygodę z Przedszkolem Teddy. Był to dla nas...
~Mama Dziewczynek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 sierpnia 2022

Mama Wojtka - opinia wątek zamknięty Przedszkole Teddy jest marzeniem rodzica i dziecka. Synek chodzi drugi rok do...
~Mama Wojtka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 października 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Kameralna atmosfera z indywidualnym podejściem do dziecka. Zależało mi bardzo...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 października 2021

Mamma Mia - opinia wątek zamknięty Moje dziecko chodziło do Teddiego przez trzy lata, skończyła tam zerówkę....
~Mamma Mia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 września 2021

Milena - opinia wątek zamknięty 100% na tak! Mogę śmiało każdemu niezdecydowanemu rodzicowi polecić to...
~Milena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 lutego 2021

Rodzice Marysi - opinia wątek zamknięty Kameralne grupy, ciekawe zajęcia, wysoki poziom nauczania j. angielskiego,...
~Rodzice Marysi
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2020

Polecam każdemu! wątek zamknięty Moja córka chodzi do Tedy the Bear trzeci rok. Uwielbia tam chodzić, ma...
~Mama Idy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Nasz syn uczęszcza do tego przedszkola już drugi rok i muszę powiedzieć, że z...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2018

Spokój rodzica wątek zamknięty Nie wyobrażam sobie teraz, żeby mój syn chodził do przedszkola państwowego z...
~MamaMalegoKsiecia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 marca 2018

Najlepsze miejsce dla Malucha! wątek zamknięty Moja córka jest zachwycona! Po dwóch tygodniach już śpiewała angielskie...
~Danusia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 października 2015

Jesteśmy bardzo zadowoleni. wątek zamknięty Przedszkole rewelacyjne. Świetna i zawsze uśmiechnięta kadra. Super pomysły...
~Kam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 października 2015

Wspaniałe przedszkole! wątek zamknięty Mój synek chodził do TTB 2 lata i w tym czasie nie było ani jednego dnia,...
~jusid
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 września 2015

Zerówka wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem zarówno przedszkole jak i zerówkę. Synek w tym...
~dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 czerwca 2015

DLA MNIE NAJLEPSZE!!!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola. Moja córka uczęszcza tam od...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

magda - opinia wątek zamknięty Cóż, nie mam porównania, ale nie chcę mieć:). Moje dziecię chodzi zadowolone...
~magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 listopada 2014

Najlepsze przedszkole wątek zamknięty Mój syn uczęszcza do tego przedszkola od ponad roku (wcześniej byli prywatnym...
~Tatusiek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 listopada 2014

Zadowolony synek, szczęśliwi rodzice wątek zamknięty Przeniosłam swojego synka do TTB jakiś miesiąc temu z przedszkola do którego...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 listopada 2014

Teddy The Bear-polecam!!!! wątek zamknięty Super przedszkole i wychowawcy!!!Nasza córka wcześniej chodziła na ZASPĘ i...
~Michael
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2014

Bardzo dobre przedszkole- polecam! wątek zamknięty Mój synek uwielbia to przedszkole. Czasem nawet nie chce wracać do domu. Dla...
~Mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 maja 2013

Bardzo wszytskim polecam. wątek zamknięty Wybór przedszkola (w szczególności dla najmłodszych dzieci - poniżej 3rz) to...
~Diana
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

24

wątków

do góry