Odpowiadasz na:

Marcin - ocena

Korzystałem z usług tej firmy przez ponad rok czasu. Na początku było wszystko w porządku, aż do momentu zmiany pierwszego lektora. Wychodzę z założenia że firma od jakiego czasu zaczęła świadczyć... rozwiń

Korzystałem z usług tej firmy przez ponad rok czasu. Na początku było wszystko w porządku, aż do momentu zmiany pierwszego lektora. Wychodzę z założenia że firma od jakiego czasu zaczęła świadczyć usługi poznawania nowych lektorów, a nie prowadzenia ciągłości nauczania, ponieważ jest u nich bardzo duża rotacja.
Po upływie ponad roku postanowiłem wypowiedzeć umowę firmie i w tedy zaczęły się schody. Nagle stawka za jedną lekcje, która widniała na umowie wzrosła o 15 zł. Powoływali się na zapis regulaminu o dodatkowych kosztach związanych z wypowiedzeniem umowy przez klienta, nie ma tam żadnej kwoty. Nagle również pojawił się cennik za usługi i przestała według firmy obowiązywać stawka z umowy.
Firma zabezpiecza się tym że nadpłaca się jej za lekcje do przodu, a po wszystkim to oni decydują czy ci zwrócą pieniądze, czy też nie i jaka ewentualnie będzie kwota. Nigdzie w umowie nie jest zawarta informacja o minimalnej liczbie lekcji jaką trzeba odbyć żeby zachować stawkę z umowy.
Firma ma tendencję do nieinformowania o potencjalnych kosztach w razie wypowiedzenia umowy.

zobacz wątek
2 miesiące temu
~Marcin

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry