Talkersi.pl

Szkoły językowe

Gdynia, 10 Lutego 27/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - ocena nowy temat Polecam. Jest jakaś metoda uczenia, wyselekcjonowani lektorzy, monitorowanie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 26 marca 2024

Marcin - ocena Korzystałem z usług tej firmy przez ponad rok czasu. Na początku było...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 10 marca 2024

Milena S. - ocena Moim zdaniem Talkersi są absolutnie fantastyczni! Profesjonalizm na każdym...
~Milena S.
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 lutego 2024

Maciej - ocena Najlepsza szkoła języka angielskiego. I czoywiście najlepsi lektorzy
~Maciej
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 13 listopada 2023

Alicja - ocena Zajęcia bardzo dobrze prowadzone, nastawione na komunikację. Kontakt z...
~Alicja
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 11 listopada 2023

Klientka - ocena Zajęcia z lektorką ok. Ale organizacja szkoły na minus. Słaby kontakt z...
~Klientka
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 3 listopada 2023

Anonim - ocena Polecam, zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze.
~Anonim
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 31 października 2023

Tomasz - ocena Full profesjonalne i elastyczne podejście do klienta, dobrzy uważni...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 24 października 2023

Just - ocena Polecam! Mam super nauczycielkę z którą można porozmawiać o wszystkim....
~Just
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 22 października 2023

Rob - opinia wątek zamknięty Na pewno ośmielą do mówienia. Niestety ceny są wysokie i mało przystępne.
~Rob
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 stycznia 2020

najlepsze podejście wątek zamknięty szczerze polecam dla każdego kto chcę się nauczyć angielskiego, pierwsza...
~Jan Jump
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 marca 2015

English online na 6! :) wątek zamknięty "Od paru lat staram się na różne sposoby nauczyć języka angielskiego....
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 marca 2015

Warto! wątek zamknięty Gorąco polecam! Dzięki Wiktorowi zaczełam mówić po angielsku. Odświeżyłam...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry